Güncelleme Mi9 - MIUI 10 v10.2.12.0 PFAMIXM Global Kararlı Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9 için MIUI 10 Global Kararlı Rom 5 Temmuz 2019 tarihi itibari ile dağıtılmaya başlanıldı.

cantara hocam guncelleme Beta stabil guncelleme olarak gozukuyor. Sanirim geri cekildi. Full paket olarak updater uzerinden indirilmiyor yine. Beta kararli olarak basligi duzeltirsen daha dogru olur bence

Güncelleme Günlüğü

Sistem
  • Optimizasyon : Kilit ekranı cep modu
  • Android Güvenlik Yaması Haziran 2019 sürümüne güncellenerek sistem güvenliğii artılrıldı

Kilit Ekranı, Durum Çubuğu, Bildirim Çubuğu
  • Yeni : Parmak izi simgesinin ekran kapalıyken görünmemesi seçeneği. (Parmak izi ile kilit açma işlevi normal şekilde çalışmaya devam edecektir)
  • Yeni : Kilit ekranı saatlerinin özelleştirilebilmesi (Ayarlar/Kilit ekranı&parola/ Gelişmiş ayarlar) NOT : Yeni saat tasarımları farklı temalar ile çalışmayabilir
  • Yeni : Yüz verisi ile cihaz kilidi açıldıktan sonra kilit ekranında kalma seçilmiş ise ana ekrana geçiş için parmak izi kullanımı desteği.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

v10.2.9.0 sürümü kullanıcıları güncellemeyi indirmek ve yüklemek için Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem güncelleme yolunu izleyerek güncelemeyi kontrol edebilirler.

Farklı sürüm resmi rom kullanıcıları ise Aşağıda yer alan rehberi ile kurulumu gerçekleştirebilirler.

Recovery Kurulum :
Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
romyukleme-jpg.40853

İndirme Bağlantıları ;

OTA :

Recovery :

Fastboot : Henüz yayınlanmadı

Son düzenleme:

Oguzhan190519

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan can
Cihazım
Xiomia mi 9
Konular
26
Güncellemeyi yapan var mı memnun musunuz?

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var, mi9 uma twpr yükleyim falan derken hata ile nevar neyok sildim sanırım neyse telefon öldü derken mflash uygulaması ile tekrar toparladım açılmayan cihaz açıldı ama başka bir sorun var wifi aktif olmuyor bir de yağ gibi akan telefon sürekli donuyor. ben şimdi telefonu nasıl eski haline getirecem düzeltirken başka rom atmak zorunda kaldım ancak daha sonra bir kaç farklı rom da denedim wifi akrtif olmuyor kesinlikle bir de donmalar falan geçmedi. stock rom falan diye bişeyler okudum ama nasıl oluyo nasıl yapılıyor anlamadım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var, mi9 uma twpr yükleyim falan derken hata ile nevar neyok sildim sanırım neyse telefon öldü derken mflash uygulaması ile tekrar toparladım açılmayan cihaz açıldı ama başka bir sorun var wifi aktif olmuyor bir de yağ gibi akan telefon sürekli donuyor. ben şimdi telefonu nasıl eski haline getirecem düzeltirken başka rom atmak zorunda kaldım ancak daha sonra bir kaç farklı rom da denedim wifi akrtif olmuyor kesinlikle bir de donmalar falan geçmedi. stock rom falan diye bişeyler okudum ama nasıl oluyo nasıl yapılıyor anlamadım.
Eğer Mi Flash ile yüklerken wipe all/flash all seçeneğini seçmenize rağmen bu hatayı alıyorsanız Rehber - Persist Nasıl Yüklenir? deneyebilirsiniz.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
cantara hocam guncelleme Beta stabil guncelleme olarak gozukuyor. Sanirim geri cekildi. Full paket olarak updater uzerinden indirilmiyor yine. Beta kararli olarak basligi duzeltirsen daha dogru olur bence

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam. Düzenliyorum handshake~~

newpronik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nikita
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Bende problem cikardi arkadaslar. Once zipi kurmadi twrp 3.1.x surumu vardi. TWRP yi 3.3.1 e guncelledim ardindan kurdum.
Kurulum duzgun oldu. Suanda telefon acilmiyor acilista dil secim ekranindan sonra bolgenizi secin diyor sadece cin var listede. Cini sectikten sonra cihazimi bul uygulamasi durduruldu diye bir hata verip surekli yeniden calistirmaya calisiyor telefon oyle kaldi.

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
İlkbdefa kuranlar otami kurcak recovermi

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
cantara hocam bu guncelleme komple kaldirilmis. Bu gun 10.2.11 yayinlandi ve benim gibi 10.2.12 kuranlar kuramiyor. 10.2.11 Stabil global rom. Konuyu guncellerseniz cok iyi olur.

P.S Xiaomi iyice yazilim isini bozdu. Stabil Stabil Betadan eski diye kurulamiyor.

MIUI V10.2.11 Global Kararlı Rom :

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cantara hocam bu guncelleme komple kaldirilmis. Bu gun 10.2.11 yayinlandi ve benim gibi 10.2.12 kuranlar kuramiyor. 10.2.11 Stabil global rom. Konuyu guncellerseniz cok iyi olur.

P.S Xiaomi iyice yazilim isini bozdu. Stabil Stabil Betadan eski diye kurulamiyor.

Bazı arkadaşların söyledigine göre 10.2.12 Global Beta-da olanlar updater üzerinden kura bilmiş

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt