Çözüldü Mi9 Low temperature warning

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Daha önceki kullandığım Sony Xperia Z telefonu düşürmüştüm ve Wi-Fi çalışmamaya başlamıştı. Sonra hemen format attım ve Wi-Fi düzeldi. O yüzden yazılımın donanım üzerindeki etkisini küçümsememek lazım :) Yani demem o ki belki gerçekten yazılımsal olarak düzeltilmiş olabilir. Ben de bir Mi9 kullanıcısı olarak konuyut takipteyim :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kronik sorun derken?

Sizin cihazınız dışında başka cihada görülmeyen sorunu nasıl kronik olarak nitelendirebiliyorsunuz? Ya kronik ne demek bilmiyorsunuz ya da art niyetlisiniz. Yöneticilerden konu başlığını düzeltmelerini talep ediyorum.

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Kronik sorun derken?

Sizin cihazınız dışında başka cihada görülmeyen sorunu nasıl kronik olarak nitelendirebiliyorsunuz? Ya kronik ne demek bilmiyorsunuz ya da art niyetlisiniz. Yöneticilerden konu başlığını düzeltmelerini talep ediyorum.

neden kendi cihazıma karşı art niyetli davranayım :) china forumlarda araştırırsan neden öyle yazıldığını anlayabilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu başlığı konu içeriğine uygun şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Size zahmet yasal olmayan kaçak imei hakkında açılan konuyuda bir gözden geçirebilirseniz; Soru - Xiaomi Mi 9 - SD855 Kırıldı!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geldimi cihaz durum nedir

Cihaz bugün geldi biraz önce teslim aldım sıfırlamışlar kurup gözlemleyip yazacağım.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Sonuçu bekliyoruz hocam Yes~~

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Sonuçu bekliyoruz hocam Yes~~

1 saat 36 dk dır şarj olmadan çalışıyor ve şuanda %75 de görünüyor... Ayrıca kameradaki EIS sorunu da çözülmüş artık video çekerken sallantıyı hissettirmiyor gerçekten sorun yazılımsalmış bravo Ritzy 'ye

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
1 saat 36 dk dır şarj olmadan çalışıyor ve şuanda %75 de görünüyor... Ayrıca kameradaki EIS sorunu da çözülmüş artık video çekerken sallantıyı hissettirmiyor gerçekten sorun yazılımsalmış bravo Ritzy 'ye
Sorunun çözülmesine sevindim hocam, ender rastlanacak bir sorun sana denk gelmiş giggle~~

cheeky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep Can
Cihazım
Mi9 - P20 Pro
Meslek
Mühendis
Konular
1
İlk defa böyle bir problem gördüm.
Daha önce sıcaktan kapandığını bilirim ama bu garip - 38 derece demek ne demek insan yaşamaz o havada. Geçmiş olsun umarım ciddi bir problem değildir.
konuyu baltalamak istemem ama insan yaşamaz diyince sırıttım baya.. -34 de inşaat sahasında gezdiğimiz zmanlar oldu :D -40 -45 lere kadar çalışmaya devam :))

kerimler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerm
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Aynı sorun bende de meydana geldi yaklaşık 15 gün önce ortam sıcaklığı çok düşük kapanacak diye uyarı verdikten sonra şarj olmamaya başladı. şarja takılı iken %4 de kalıyor. bu şekilde tüm veriler aldım, belki yazılımdandır diye fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama sorun düzelmedi. tamirciye verdiğim de güç entegresinden yapar dedi, tamir için verdiğimde entegreyi bulamadım diye geri verdi cihazı. sorunun çözümünü nedir? uzun zaman olmuş ama umutchatin sizin cihaza ne gibi bir müdahale olmuştu bilginiz var mı?

Üst Alt