Soru Mi9 kılıf ve 20w kablosuz şarj

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
telefonun kamerası çıkıntılı haliyle masaya koyunca kamera sürtüyor bu çıkıntıyı kapatan kılıf var mı ve kablosuz şarj bataryayı daha çabuk eskitirmi ?

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
hem bundan hemde spigen kılıf alayım o halde ekran koruyucu olarakta baseus 3d düşünüyorum şu anda ekran koruyucum var am akenarları tam doldurmadıgı ıcın sağa sola çekmelerde ele takılıyor
Bende Baseus 3d var, açarken plastik bir kapla birlikte geliyor, yani ekran koruyucunun üzerinde koruyucu jelatin yok hocam, açarken ekran koruyucuya temas etme o yüzden. Ben ettim bilmediğimden, iz kaldı hep. Onun dışında, çok kaliteli bir koruyucu. Bahsettiğim sitede uygun fiyata var.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Spigenin kılıflarınin hepsi mükemmel. Hepsini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Oyla:

no_Antijen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi
Cihazım
Mi Pad 2
Konular
12
Bende Baseus 3d var, açarken plastik bir kapla birlikte geliyor, yani ekran koruyucunun üzerinde koruyucu jelatin yok hocam, açarken ekran koruyucuya temas etme o yüzden. Ben ettim bilmediğimden, iz kaldı hep. Onun dışında, çok kaliteli bir koruyucu. Bahsettiğim sitede uygun fiyata var.
Peki parmak izi hissiyatı nasıl baseus ta? Birde spigen rugged armor kılıfla uyumluluğu nasıl yani kenarlarından kaldırma yapıyormu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 2 tane var anti blue yazıyor birinde diğerinde yazmıyor ne farkı var hangisini alayım?

Ekli dosyalar

• IMG_20191107_232945.jpg
    IMG_20191107_232945.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Oyla:

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
hem bundan hemde spigen kılıf alayım o halde ekran koruyucu olarakta baseus 3d düşünüyorum şu anda ekran koruyucum var am akenarları tam doldurmadıgı ıcın sağa sola çekmelerde ele takılıyor
Ben baseus 3d kullanıyordum hocam dokunma hissi falan çok güzeldi ama kamera kısmında yapışkan yokmuş toz doluyordu sürekli tam kapatan Nano koruyucu aldım kamera kısmı açık ve daha ince parmak izi de daha iyi çalışıyor İstanbul'da iseniz aldığım yeri tarif edebilirim

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Peki parmak izi hissiyatı nasıl baseus ta? Birde spigen rugged armor kılıfla uyumluluğu nasıl yani kenarlarından kaldırma yapıyormu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 2 tane var anti blue yazıyor birinde diğerinde yazmıyor ne farkı var hangisini alayım?
Mavi ekran filtresi hocam o, ben onu almadım. Memnun kaldım 3d düz olanından. Parmak izi hissi de güzel.

Oyla:

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
spigen kılıf spigen cam birde kamera camı ile koruyucu kamera koruyucu metal aldım gayet memnunum çıkınmtı falan yok ekstrada koruyor

Oyla:

no_Antijen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi
Cihazım
Mi Pad 2
Konular
12