Soru Mi9 en iyi tavsiye rom

Kartal 85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kartal
Cihazım
Mi9
Konular
14
Mi9 kullanmaktayım yüklü olan ROM pil tasarrufu için iyi değil önereceğiniz bir rom var mı MIUI11 v11.0.5.0 sürüm bu romu kullanıyorum

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Batarya süresi sırasıyla revos /miroom> Global > eu
Özellikle şunu belirtmek isterim eu da düzgün modlanmış sürümü bulabilirseniz bataryanız globaldan biraz daha fazla gider ama genelde daha az gider haftalık güncellediği için batarya hataları çok oluyor.

Bugüne kadar 20 den fazla rom yükleyip silmişimdir aynı romun farkı sürümlerini de denedim.
miui 11 çok hatası var daha oturmasına zaman var şu anda bataryanızın az gitmesi normal. zaten neden miui10 da miui11 geçiliyor onu da anlamış değilim öyle çok bir özellik filan gelmiyor Telefonı daha çok yavaşlıyor ayrıca dediğiniz gibi pili az gidiyor

Oyla:

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
poco f1 standart romundan önce pixel experience romuna geçtim bir ay kullanımdamn sonra android 10 ile face unlock ve akıllı ağ kullanmak için miroom deniyorum sonra bulabilirsem poco f1 için revos denemeyi düşünüyorum hayırlısı , batarya olarak miroom pixel den daha iyi gibi duruyor zaten akıllı ağ ile bunu sağlaması normal

Oyla:
Üst Alt