Mod [Mi9] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 84HZ [RooT] MIUI 10 Android 9

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Onuda dene canim :D Pubg 60 fps limit var ama yine de daha akıcı oluyor diyordu one plus 7 procular. Sizde deneyin bakalım

subway ve asphaltta fark goremedim.hatta biraz dusuk fps le calisti desem yeridir.pubg denicem birazdan

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
subway ve asphaltta fark goremedim.hatta biraz dusuk fps le calisti desem yeridir.pubg denicem birazdan
Pubg de fark oldu mu? En çok akıcılığı hangi oyunda hissettin ? Eğer gerçekten oyunalar da hissettirmiyorsa yapmaya gerek yok. Menüler de sağa sola akıcı geçse nolur geçmese nolur

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba

Oyun anında ekranın kaç fps'de çalıştığını nasıl görüyorsunuz arkadaşlar ?

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Pubg de fark oldu mu? En çok akıcılığı hangi oyunda hissettin ? Eğer gerçekten oyunalar da hissettirmiyorsa yapmaya gerek yok. Menüler de sağa sola akıcı geçse nolur geçmese nolur
bazi oyunlarda farkediyor.pubg de ufak bi fark oldu gibi ama fps counter olmadi mi net bisey goremem ama menu ve normal kullanimda bile farkediyor.esimde de mi 9 var ve ikisini karsilastirdim.onunkini kullanmak istemiyorum.ekran suresinde 1 saat oynayacak sekilde bataryayi hizli tuketiyor yani millet 6 7 saat aliyoken ben 5 saat ekram suresi aliyorum

bu saatten sonra 60hz telefon kullanmam.artik 90 120hz ne varsa onu alirim telefon olarak

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
bazi oyunlarda farkediyor.pubg de ufak bi fark oldu gibi ama fps counter olmadi mi net bisey goremem ama menu ve normal kullanimda bile farkediyor.esimde de mi 9 var ve ikisini karsilastirdim.onunkini kullanmak istemiyorum.ekran suresinde 1 saat oynayacak sekilde bataryayi hizli tuketiyor yani millet 6 7 saat aliyoken ben 5 saat ekram suresi aliyorum

bu saatten sonra 60hz telefon kullanmam.artik 90 120hz ne varsa onu alirim telefon olarak

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklisin göz alıştığı zaman vazgeçemiyor. Ben çok oynayan biri değilim zaten. Biraz hızlı gitsin şarj birşey olmaz. Rom değiştirmeden sadece rootlayıp global orjinal olarak yapacağım bu modu. Bide so n olarak ısınma durumu nasıl ? Isınma da çok artış oldu mu 60 a göre

eeolmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi 9
Konular
2
Arkadaşlar ben bu işin uzmanı değilim ama madem hiçbir sorun yok neden bunu xiaomi'nin mühendisleri düşünemedi? Uzun vadede cihaza zarar vereceğini düşünüyorum

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Arkadaşlar ben bu işin uzmanı değilim ama madem hiçbir sorun yok neden bunu xiaomi'nin mühendisleri düşünemedi? Uzun vadede cihaza zarar vereceğini düşünüyorum
Isınma yapıyor Stabil değil ekranı öldürme riski var.

applefoni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huawei
Konular
2
MİUİ 11 EU STABİL Mİ0 DA OLMUYOR