Mod [Mi9] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 84HZ [RooT] MIUI 10 Android 9

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
xiaomi eu beta 9.8.1 kurdum.üzerine bu modu yükledim ve çalışıyor.herhangi bir sorun olursa buradan yazacağım ama sanki 60hz iken kasıyodu telefon.şimdi gözle görülür derece daha seri çalışıyor.ben çok beğendim.pili çok etki etmez ve sorun çıkarmazsa süper olur.

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
xiaomi eu beta 9.8.1 kurdum.üzerine bu modu yükledim ve çalışıyor.herhangi bir sorun olursa buradan yazacağım ama sanki 60hz iken kasıyodu telefon.şimdi gözle görülür derece daha seri çalışıyor.ben çok beğendim.pili çok etki etmez ve sorun çıkarmazsa süper olur.
Tamam usta kullan bakalım biraz bilgilendir bizi. Bende sadece root yapıp orjinal roma yapmayı düşünüyorum 84 Hertzi. Göz alıştığı zaman 60 çöp gibi gelir biliyorum pc monitörüm 144 hz çünkü

Son düzenleme:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Tamam usta kullan bakalım biraz bilgilendir bizi. Bende sadece root yapıp orjinal roma yapmayı düşünüyorum 84 Hertzi. Göz alıştığı zaman 60 çöp gibi gelir biliyorum pc monitörüm 144 hz çünkü

Valla 60hz den 144hz monitöre geçtiğinde gözlerim bayram etmişti.Bu da öyle bişey oldu.Sanki telefon kasiyodu da şimdi düzelmiş gibi :) oyunlarda denemedim henüz ama normal kullanımda gerçekten farkediyor.Henuz bir sorun çıkmadı ekranda.cikacak gibi durmuyor.Tabi bunu yapmak tamamen sizin sorumluluğumuz da.

Sırf bu 90hz var diye oneplus 7pro alacaktim.bu mod sayesinde şimdilik vazgeçtim.

Görünür de şarja pek etki etmiyor gibi gözüküyor.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Valla 60hz den 144hz monitöre geçtiğinde gözlerim bayram etmişti.Bu da öyle bişey oldu.Sanki telefon kasiyodu da şimdi düzelmiş gibi :) oyunlarda denemedim henüz ama normal kullanımda gerçekten farkediyor.Henuz bir sorun çıkmadı ekranda.cikacak gibi durmuyor.Tabi bunu yapmak tamamen sizin sorumluluğumuz da.

Sırf bu 90hz var diye oneplus 7pro alacaktim.bu mod sayesinde şimdilik vazgeçtim.

Ben hissedilir bir fark göremedim :D

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45

Xda forumda test yapilmisti. 1 2 gun sonrasinda sarjda 1 saata yakin azalma vardi hocam sen de deneyimlerini yazarsan iyi olur bu arada ekranda renklerde ozellikde yesil renkde problem felan oluyor diyorlardi. Sende nasil ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8

Bende aynı kardeşim 84 modu öğrendim 7 pro dan vazgeçtim. Çünkü o telefon çok kaba kocaman. Sen oyunlar da da güzelce bir sene ısınma testi felan yap haber ver bakalım bootloader açılsın bende yapacam

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Bende aynı kardeşim 84 modu öğrendim 7 pro dan vazgeçtim. Çünkü o telefon çok kaba kocaman. Sen oyunlar da da güzelce bir sene ısınma testi felan yap haber ver bakalım bootloader açılsın bende yapacam

İstediğin oyun varsa söyle onlari test edim

Üst Alt