Yardım Mi9 çizilme ve kılıf önerisi

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Arkadaşlar cihazı hep içinden çıkan kılıfla kullandım daha 1 ay olmasına rağmen alt kısımda hoparlör deliklerinin çevresinde deformeler oluşmaya başladı bu sanırım kılıf içinde biriken kirlerden oluşuyor fakat bu kadar erken oluşmasını beklemiyordum bunun için bi çözüm öneriniz var mı veya kalın olmayan farklı bir kılıf

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Kutudan cikan kılıf cok kotu. Bence kullanmayin. Kendim spigen kullaniyorum. Gayet iyi koruyor. Ayrica kamera cikintisinida kapatiyor. Ama dediginde haklisin. Yan metal kisimlari cizilmeye cok musait. Arada bir kiliftan cikarip onu arkayi yanlari gozluk silme beziyle temizliyorum kendim.

Oyla:

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Kutudan cikan kılıf cok kotu. Bence kullanmayin. Kendim spigen kullaniyorum. Gayet iyi koruyor. Ayrica kamera cikintisinida kapatiyor. Ama dediginde haklisin. Yan metal kisimlari cizilmeye cok musait. Arada bir kiliftan cikarip onu arkayi yanlari gozluk silme beziyle temizliyorum kendim.
Spigende çok kalın geliyor ya

Oyla:

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Haklisin biraz kalinlastiriyor ama inanilmaz koruyor telefonu. Cok kaliteli malzemesi varki kilif bile cizilmiyor o derece. Telefon cok hassas. Betona elden dusmede, kilifsiz bence direk arka kapak camı catlar.

Oyla:

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
Selamlar. Ben telefonu kaplattirdim direk. Karbon araba kaplamasiyla kaplattirdim. 1 aydir kullaniyorum cok memnunum. Telefonun o inceligini hissediyorsunuz. Ama bubl tabiki dusmelere karsi korumuyor sadece cizilmesi icin bir önlem.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Arkadaşlar cihazı hep içinden çıkan kılıfla kullandım daha 1 ay olmasına rağmen alt kısımda hoparlör deliklerinin çevresinde deformeler oluşmaya başladı bu sanırım kılıf içinde biriken kirlerden oluşuyor fakat bu kadar erken oluşmasını beklemiyordum bunun için bi çözüm öneriniz var mı veya kalın olmayan farklı bir kılıf

Hangi kılıf kullanırsanız kullanın bu çizilme renk değişme yada solma illaki olacak aynı sıkıntı mi6 da da vardı bende spingen kullandım hep ama görseniz sanki kılıfsız kullanmış gibi görünüyor deformasyon yüzünden.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hangi kılıf kullanırsanız kullanın bu çizilme renk değişme yada solma illaki olacak aynı sıkıntı mi6 da da vardı bende spingen kullandım hep ama görseniz sanki kılıfsız kullanmış gibi görünüyor deformasyon yüzünden.
6 aydır Mi9 kullanıyorum ve çoğunda kılıfsız kullandım her hangi bir deformasyon yok :)

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
6 aydır Mi9 kullanıyorum ve çoğunda kılıfsız kullandım her hangi bir deformasyon yok :)

Hocam herhalde bize denk geldi mi6 da böyleydi :) yada sakınılan göze çomak batıyor bakın siz kılıf dahi kullanmamışsınız hehehe :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam herhalde bize denk geldi mi6 da böyleydi :) yada sakınılan göze çomak batıyor bakın siz kılıf dahi kullanmamışsınız hehehe :)
Mi6'nın ilk sürümlerinde boya atıyordu hocam haklısınız. Bendeki ilk sürüm Mi9'lardan. Mi6'daki gibi hata yapacak olsalardı benim sürümde olurdu herhalde ya da ben gerçekten şanslıyım :D

Oyla:
Üst Alt