Yardım Mi9 bootloader yardım

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Selam herkese mi9 ve oneplus 6t ikisini aynı anda aldım tekrar güncelleme macerası başladi mi9 için bana Veren arkadaş bootloader kilit başvurusunu yapmış günü gelince 72 saat yada ,360 saat sonra ne zaman açıklacak ise kendi mi hesabımı girsem olur mu başvuran kişinin kini mi girmem gerekiyor ondan mi hesabıni almam gerekiyor mu mi9 cihaz 2 günlük sıfır cihaz idi (not. PC ye bağlayıp açıyorum o kısmı biliyorum sadece açarken sorun olurmu benim hesap kilitlenme gibi birşey olmasın diye öğrenmek istiyorum ki ona göre mi hesabıni istiyecegim)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Evet, unlock işleminde başvuru yapılan mi hesabını ister. Farklı mi hesabıyla denersen doğrulama hatası alırsın.

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Selam herkese mi9 ve oneplus 6t ikisini aynı anda aldım tekrar güncelleme macerası başladi mi9 için bana Veren arkadaş bootloader kilit başvurusunu yapmış günü gelince 72 saat yada ,360 saat sonra ne zaman açıklacak ise kendi mi hesabımı girsem olur mu başvuran kişinin kini mi girmem gerekiyor ondan mi hesabıni almam gerekiyor mu mi9 cihaz 2 günlük sıfır cihaz idi (not. PC ye bağlayıp açıyorum o kısmı biliyorum sadece açarken sorun olurmu benim hesap kilitlenme gibi birşey olmasın diye öğrenmek istiyorum ki ona göre mi hesabıni istiyecegim)

Hocam kilit acma işlemi
- hangi hesap eklenmisse, o hesapla acilir
- verdigi süre boyunca hesaptan çıkış yapilmamali
- yeni rom yuklenmemeli, mumkunse sıfırlama bile yapmayin.
Bu gibi hatalarda sure dolunca bi daha baştan baslayiyor.

Oyla:

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI