Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

rmirsat73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Dosyayı flashladım sorun düzeldi fakat şebeke sadece 2 ve 3 diş çekiyor normal mi?

rmirsat73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Evet normal yerine göre full de cekecek band 20 olmamasından dolayi

Ama gece android 10 yükleme yapmadan önce herşey normaldi. Android 9 kullanıyordum şebeke gitti modem dosyasını yükleyince şebeke sorunu oldu. O zaman android 9'a geçince düzelir mi?

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Ama gece android 10 yükleme yapmadan önce herşey normaldi. Android 9 kullanıyordum şebeke gitti modem dosyasını yükleyince şebeke sorunu oldu. O zaman android 9'a geçince düzelir mi?
evet yeniden sıfır temiz kurulum yaparsanız android 9 stabil öneririm ozaman sorununuz düzelecektir

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Bende de mi room Android 10 stabil kurulu. Modem dosyasını flash yaptıktan sonra tek sorun sadece galeriye geçme olayı. Dil değiştirdim her şeyi yaptım çözüm bulamadım.

rmirsat73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Bende de mi room Android 10 stabil kurulu. Modem dosyasını flash yaptıktan sonra tek sorun sadece galeriye geçme olayı. Dil değiştirdim her şeyi yaptım çözüm bulamadım.

Modem dosyasını flashladım, miroom indirip direk twrp ile flashlayınca room değişir mi? Belki bekik room da sıkıntı vardır. Ben de eu stabil 11.0.2 var şu anda

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Modem dosyasını flashladım, miroom indirip direk twrp ile flashlayınca room değişir mi? Belki bekik room da sıkıntı vardır. Ben de eu stabil 11.0.2 var şu anda
Değişir ama önermem sistemde hatalar meydana gelir twrpden wipe yaparak temiz kurulum rom yüklemenizi tavsiye ederim

Kinqturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mı A1
Konular
0
Ben yükledim sensör calisti sorunsuz telefonun kendi camera casiyor portreye geçmiyor atıyor bana sensör yeterli

Halacoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Xiaomi.eu MIUI 11.0.2 Stabil Android 10
Pixel Experience 22 Mart 2020 Android 10

Bu iki ROM ile denedim, sorunsuz. Sensör çalışıyor, portre modu çalışıyor, galeriye geçiş çalışıyor, hesap makinesini soran olmuş, o da çalışıyor. Turkcell ile hücresel ağ full çekiyor, 4.5G bağlanıyor. EU ROM'da kızılötesi kamera ile karanlıkta yüz tanıma çalışıyor, Android 9 stabil sürümünde sadece 2D kamera kullandığı için karanlıkta yüz tanıma çalışmıyordu. Şimdilik her şey sorunsuz, umarım böyle devam eder. Düzenleyen, paylaşan arkadaşın emeğine sağlık.

Halacoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Xiaomi.eu MIUI 11.0.2 Stabil Android 10
Pixel Experience 22 Mart 2020 Android 10

Bu iki ROM ile denedim, sorunsuz. Sensör çalışıyor, portre modu çalışıyor, galeriye geçiş çalışıyor, hesap makinesini soran olmuş, o da çalışıyor. Turkcell ile hücresel ağ full çekiyor, 4.5G bağlanıyor. EU ROM'da kızılötesi kamera ile karanlıkta yüz tanıma çalışıyor, Android 9 stabil sürümünde sadece 2D kamera kullandığı için karanlıkta yüz tanıma çalışmıyordu. Şimdilik her şey sorunsuz, umarım böyle devam eder. Düzenleyen, paylaşan arkadaşın emeğine sağlık.

Ön kamerayı ışıksız ortamda test etmiştim ama ekranın ışığından etkilenmiş sanırım. Zifiri karanlıkta yine çalışmadı. Sanırım bu cihazda IR kamera yok. Bu durumda bu kadar geniş çentik anlamsız görünüyor. Çentik kısmında ön kamera dışında hangi donanımlar olduğunu bilen bir arkadaş yazabilir mi?

Üst Alt