Yardım Mİ8SE play store uygulamaları inmiyor

Leponlepon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8SE
Konular
8
Merhaba arkadaşlar ben Mİ8SE kullanıcısıyım telefonumda EU 9.12. Versiyonlarını yükledikten sonra aldığım bir hata ile karşı karşıya kaldım.

Play store'dan rahatlıkla gezinme yapıyorum fakat iş indirmeye gelince nerdeyse 5 dakika bekliyorum ve indirme süreci saçma bir şekilde dengesizlik gösteriyor çok uzun sürüyor ve asla inmiyor.

İnternet sıkıntım hiçbir şekilde yok, play store u sıfırladım verisini felan sildim. Telefonu sıfırlamak istemiyorum. Play store tamamen kaldırıp tekrardan nano dosyalarını kurmak iyi bir çözüm olabilir önerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-15-22-21-37-097_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2019-12-15-22-21-37-097_com.android.vending.jpg
    285 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2019-12-15-22-21-50-754_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2019-12-15-22-21-50-754_com.android.vending.jpg
    286,5 KB · Görüntüleme: 12

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Merhaba arkadaşlar ben Mİ8SE kullanıcısıyım telefonumda EU 9.12. Versiyonlarını yükledikten sonra aldığım bir hata ile karşı karşıya kaldım.

Play store'dan rahatlıkla gezinme yapıyorum fakat iş indirmeye gelince nerdeyse 5 dakika bekliyorum ve indirme süreci saçma bir şekilde dengesizlik gösteriyor çok uzun sürüyor ve asla inmiyor.

İnternet sıkıntım hiçbir şekilde yok, play store u sıfırladım verisini felan sildim. Telefonu sıfırlamak istemiyorum. Play store tamamen kaldırıp tekrardan nano dosyalarını kurmak iyi bir çözüm olabilir önerinizi bekliyorum.

Bu play store genel sorun
İşlemciye yük bindirmemek için yavaş indiriyordu galiba telefonu yeniden başlatın sorun kalmaz

Leponlepon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8SE
Konular
8
Bu play store genel sorun
İşlemciye yük bindirmemek için yavaş indiriyordu galiba telefonu yeniden başlatın sorun kalmaz

Yeni güncelleme yükledim sonuç aynı, magiski unroot yaptım herşeyi düzgün yaptım halen aynı

Üst Alt