Soru Mi8se internet sorunu

Paragraf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Merhabalar Cihazim mi8se İnternet çok ağır çekiyor uzun zamandır miu 11.0.3 eu stabil rom kullanıyorum bu problemi nasıl çözebilirim? Şebeke dosyasını flashlamak sorunu çözermi yada farklı bir sürümemi geçmeliyim? Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Merhabalar Cihazim mi8se İnternet çok ağır çekiyor uzun zamandır miu 11.0.3 eu stabil rom kullanıyorum bu problemi nasıl çözebilirim? Şebeke dosyasını flashlamak sorunu çözermi yada farklı bir sürümemi geçmeliyim? Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Vodadone mu aceba hattiniz öncelikle Vodafone ise ve Band 20 üzerinden sinyal aliyorsa cihazda band20 özelliği yok . Onun dışında şebeke fixini tabikide yüklemeniz gerek.

Paragraf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Vodadone mu aceba hattiniz öncelikle Vodafone ise ve Band 20 üzerinden sinyal aliyorsa cihazda band20 özelliği yok . Onun dışında şebeke fixini tabikide yüklemeniz gerek.
Hocam Turkcell ve vodafone hattım var ikisindede aynı problemi yaşamaktayım. Şebeke dosyasını yeniden yükleyip sonucu ileteceğim teşekkürler

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Hocam Turkcell ve vodafone hattım var ikisindede aynı problemi yaşamaktayım. Şebeke dosyasını yeniden yükleyip sonucu ileteceğim teşekkürler
Büyük ihtimalle duzelecektir sorun.

Metinkan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
gardaşım persist dosyanın yedeği var ise onu geri yükle yok ise Mi 8SE (sirius).zip bu modem i flaşhla sorun çözülür

Paragraf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Sebeke fixi flasliyorsunuz demi ?
Evet hocam. Yeni bir rom attım sorun hala devam etmekte. IMEI malum yollarla kayıt ettirilmiş. Bundan kaynaklı olabilir mi acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gardaşım persist dosyanın yedeği var ise onu geri yükle yok ise Mi 8SE (sirius).zip bu modem i flaşhla sorun çözülür
Bahsettiğiniz dosyayı flasladım hocam. Ayrıca şebekesizlik sorunum yok sadece internetim acayip yavaş.

Üst Alt