Soru MI8SE android 10 şebeke kopma sorunu

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
belirli bir sürümden önce sorunsuz çalışan modem dosyası güncellemelerden sonra 2 kez flashlamadan çalışmıyor ve şebeke de sürekli kopmalar oluyor. Uçak moduna 3 4 kez girip çıkınca öyle kendine geliyor. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı? Tek çözümü sürüm düşürmek mi?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
belirli bir sürümden önce sorunsuz çalışan modem dosyası güncellemelerden sonra 2 kez flashlamadan çalışmıyor ve şebeke de sürekli kopmalar oluyor. Uçak moduna 3 4 kez girip çıkınca öyle kendine geliyor. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı? Tek çözümü sürüm düşürmek mi?

Bu modemi deneyin hocam Rehber - [Mİ8SE]Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bu yüklü zaten hocam, diğer yakınlık sensörü olan modemi denemeyi düşünüyorum onda da çözüm bulamazsam düşüreceğim sürümü

Denemekte fayda var hocam

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Benzeri sorun yeni sürüm aosp romlar da da geçerli daha önceden bunu belirten yorumlarım da oldu ama kimse dönüş yapmayınca sadece bende var saniyordum yalnız degilmisim demekki :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O sebepledir ki en iyi verim alabildiğim mi room Android 9 miui 11.0.3 romu en stabil ve sorunsuz olani bu hem modem açısından hemde kullanılabilirlik açısından.

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Benzeri sorun yeni sürüm aosp romlar da da geçerli daha önceden bunu belirten yorumlarım da oldu ama kimse dönüş yapmayınca sadece bende var saniyordum yalnız degilmisim demekki :)

O sebepledir ki en iyi verim alabildiğim mi room Android 9 miui 11.0.3 romu en stabil ve sorunsuz olani bu hem modem açısından hemde kullanılabilirlik açısından.

Bu sorun yüzünden kız kardeşime note 8imi verip onun mi8se yi ben aldım. Baya bir kanser ediyor sürekli uçak moduna alıp bırakmak. Bende geçen gün üşenmesem fastboot ile MIUI 10 a dönecektim. Sanıyorum ki mi room 20.1.16 veya .26 güncellemesinden sonra patlak verdi

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8

Evet hocam, bugün yine 2 versiyon değiştirmeme rağmen kopmalar bitmek bilmedi, bende gittim 11.0.3 stabil indirdim (miroom). Hiç kopma yaşanmadı, batarya zaten doğal olarak artacaktır bu sürümde. Henüz kararsız olduğum için tam olarak yerleşmemiştim rom'a ancak kararımı verdim bir kaç versiyon MIUI 12 çıkana dek buralardayım

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Dün stable 11.0.3 ten yine kaşıntılar sonucu değiştirdim mi room 20.5.14 e geçtim. İnanılmaz bir şebeke sıkıntısı var. Neden bu denli arttı bilmiyorum ama yine eski sürüm yolu göründü bize. Bu şekilde kullanılmıyor.

Modem dosyası ile mi alakalı? Yoksa imei durumu ile mi alakalı bilmiyorum, çözümü bulunca bilgilendirme yapacağım.

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Dün gece kanser oldum uçak moduna alıp çıkarmaktan dolayı ve kesin olarak karar verdim döndüm yine 11.0.3'e ancak daha önceden de takip ettiğim bir konu olduğu için IMEI ile alakalı olduğunu tahmin ediyordum. Bir arkadaş ile görüştüm bakalım bu gece halledecek bağlanıp, sonrasında bilgilendirme yapacağım.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
96
bende sıkıntı yok şebekede arkadaşlar istanbulda mı oturuyorsunuz yoksa daha az kalabalık iilerdemi şebekem gayet iyi çekiyor benim aramada vsde de sıkıntı yok

Oyla:
Üst Alt