Yardım Mi8 Xposed Framework

xidir93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xidir
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v10.0.2.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar, Mi8 Xposed yüklediğimde bootloop'ta kalıyor , yükleyen oldumu hiç sorunsuz?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Xposed hiçbir zaman stabil olmadı hocam. Cihazınızın sağlığı açısından da tavsiye etmem, sistemi çok bozuyor çünkü. Bir çok sebebi olabilir bootloop'ta kalmasının. Eğer hayat kurtaracak bir modüle ihtiyacınız yoksa kullanmamaya özen gösterin derim.

Oyla:

xidir93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xidir
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
3
Xposed hiçbir zaman stabil olmadı hocam. Cihazınızın sağlığı açısından da tavsiye etmem, sistemi çok bozuyor çünkü. Bir çok sebebi olabilir bootloop'ta kalmasının. Eğer hayat kurtaracak bir modüle ihtiyacınız yoksa kullanmamaya özen gösterin derim.
Remote Play sadece Wifi ile çalışıyor, mobil veri ile çalışması için Fake Wifi adlı modüle ihtiyacım var o yüzden kurmam şart.

Oyla:

flyers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Konular
1
dm verity disabler . zip lerini twrp den kurdunuzmu, xposed bootloop yaparsa bunun kurulması işe yarayabilir diye okudum yabancı sitelerden.

Oyla:

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
dm verity disabler . zip lerini twrp den kurdunuzmu, xposed bootloop yaparsa bunun kurulması işe yarayabilir diye okudum yabancı sitelerden.
Hocam bu dediğinizi nasıl nerden kurcaz xposed kurmak isterken hep bootlop oldu bende

Oyla:
Üst Alt