Soru Mi8 V11 den V12 ye geçmeye değermi ?

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
Arkadaşlar migrostan mi8 aldığımdan beri güncelleme yapmadım.
Memnunum, ufak tefek sorunlar dışında, büyük bir sorun yaşamadım, kullanımla ilgili.
MIUI Global 11.0.6.0 (PEARUXM) Bu Telefon Rusya versiyonu galiba.

Telefonu son sürüme güncellesem, ne gibi faydaları olur kullanımda. Merak ediyorum açıkçası.
Bu arada telefonun kendi yazılım güncelleme aracının beni uyardığı güncelleme var diye, versiyonu V11.0.4.0 QEARUXM Kararlı
Ama kendim manuel güncelleme yaparsan son Version: V12.0.2.0.QEARUXM (MIUI10) görünüyor.

Şimdi ben V11 den V12 ye geçersem büyük çapta değişiklik görürmüyüm teledonda. Tavsiye edermisiniz? Yoksa şuan çalışan sisteme hiç müdahele etmeyimmi?

Son olarak, benim telefonda, şuanda görüşmeleri ses kaydı olarak otomatik yapıyor. Bu özellik kaybolabilirmi güncelleme ile?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Güncellememekle en akıllıcasını yapmışsınız hocam. Güncellerseniz kayıplarınız kazançlarınızdan çok daha fazla olacak ve yeni telefon arayışına gireceksiniz. Memnunsanız bu şekilde kullanmaya devam edin bence.

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Son sürüme geçmenizde hiç bir problem yok gayet stabil düzgün bir güncelleme yollayıp terk ettiler telefonu. Görsel ve işlevsellik açısından V12 daha iyi yanında daha güvenli olması da çabası.

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
12.0.1 sürümüne geçmeni tavsiye ederim. En sorunsuz olanı bu sürüm. Şu anda kasma donma vs. yok. Cihaz gayet akıcı ve halen işimi görüyor. V11' de gece modunu açınca telefon donuyordu anlık olarak. Bu tarz problemleri yok. Tavsiye ederim. Tekrar diyorum 12.0.1 sürümünü tavsiye ederim. Sadece 12.5.+ sürümünü kullanmadım. Onun hakkında yorum yapamam.

Redblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Hepsini denedim şarj hariç en iyisi en akıcısı eu12.5.2 rom. şarj için en iyiler miui 11 romlar.

Üst Alt