Satıldı Mi8 (Temiz, Hatasız) Arıyorum (ALINDI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
1
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba herkese iyi forumlar..

Sıfır ya da temiz Mi8 arıyorum önceliğim 128 GB'lık modeli (Renk Siyah veya Mavi olabilir).
Hata, kırık, vurma, düşme, ekran yanığı, büyük çizikler vs vs olan bir cihaz istemiyorum..
Ekranda, mikrofonda şöyle böyle "küçücük sorun vardır kullanıma engel değil" vs sözleriyle kesinlikle cihaz almak istemiyorum, nasıl bir cihaz istediğimi az çok kafanızda canlandırabilmişsinizdir..
Ve son olarak sıfır cihaza öyle uçuk kaçık veya ikinci el cihaza sıfıra yakın ücret talep eden arkadaşlar lütfen yazmasınlar..

Teşekkürler.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
20 ay garantili ( kvk ) 6/128 model siyah sıfır temizliğinde nokta hatasız 2900 e bırakıyorum

Lecoq

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Merhaba herkese iyi forumlar..

Sıfır ya da temiz Mi8 arıyorum önceliğim 128 GB'lık modeli (Renk Siyah veya Mavi olabilir).
Hata, kırık, vurma, düşme, ekran yanığı, büyük çizikler vs vs olan bir cihaz istemiyorum..
Ekranda, mikrofonda şöyle böyle "küçücük sorun vardır kullanıma engel değil" vs sözleriyle kesinlikle cihaz almak istemiyorum, nasıl bir cihaz istediğimi az çok kafanızda canlandırabilmişsinizdir..
Ve son olarak sıfır cihaza öyle uçuk kaçık veya ikinci el cihaza sıfıra yakın ücret talep eden arkadaşlar lütfen yazmasınlar..

Teşekkürler.
Merhaba 128 GB siyah mi 8 cihazimi Migros tan aldım cihazda herhangi bir sorun yok kozmetik açıdan sorunsuz sürekli kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıldı mi 9 almak için satmayı düşünüyorum.3000 TL istiyorum ilgilenirseniz görüşebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt