Çözüldü Mİ8 Telefonumda 60 fps modları yok

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
malesef aynı olay bendede mevcut 10.2.3.0 ın üstüne çıkamıyorum,bekliyoruz.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Selamlar mi 8 kullaniyorum sizin gibi global kararli sürüm kullaniyordum ama sabredemedim1080p 60 fps'i global kararli romda gelmesini bekleyemedim, global beta yükledim valla cok rahatim sizede tavsiye ederim, global beta kurmak isterseniz forumdaki xiaomi modellerinden mi 8 kismindan inceleyin bence beklemeyin global betayi zip olarak indirip cihazinizda kurun :)

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Selamlar mi 8 kullaniyorum sizin gibi global kararli sürüm kullaniyordum ama sabredemedim1080p 60 fps'i global kararli romda gelmesini bekleyemedim, global beta yükledim valla cok rahatim sizede tavsiye ederim, global beta kurmak isterseniz forumdaki xiaomi modellerinden mi 8 kismindan inceleyin bence beklemeyin global betayi zip olarak indirip cihazinizda kurun :)
peki kurduktan sonra global kararlı sürüm çıkınca tekrar rahat bir şekilde geri dönebilirmiyiz.,global beta kurunca mi hesabı şifresini soruyor diye yazı okumuştum.

abecikostik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğurcan
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Evet şuanda 10.2.3.0 kullanıyorum herkes betadan memnun bende mi geçsem diyorum

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
peki kurduktan sonra global kararlı sürüm çıkınca tekrar rahat bir şekilde geri dönebilirmiyiz.,global beta kurunca mi hesabı şifresini soruyor diye yazı okumuştum.
Cihazinizda bootloader kiliti mevcutsa korkmayin yapin ama öbür türlü mevzuyu üstatlar bilir. Benim cihaz yurt dişindan geldi dolayisiyla bootloader kilitini ben açtım ki 15 gün bekledim. Eğer siz türkiyeden aldiysaniz sizde kilit açik olmalidir. Bununla ilgili neler yapilabilir bilemiyorum ama benim romlar arasi geçişler hesabimi bildiğim için sorun olmuyo bence üstatlar konunuza yorum getirirse cevabinizi onlarda görebilirsiniz

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Cihazinizda bootloader kiliti mevcutsa korkmayin yapin ama öbür türlü mevzuyu üstatlar bilir. Benim cihaz yurt dişindan geldi dolayisiyla bootloader kilitini ben açtım ki 15 gün bekledim. Eğer siz türkiyeden aldiysaniz sizde kilit açik olmalidir. Bununla ilgili neler yapilabilir bilemiyorum ama benim romlar arasi geçişler hesabimi bildiğim için sorun olmuyo bence üstatlar konunuza yorum getirirse cevabinizi onlarda görebilirsiniz
Bi yanlışlık olmasın ,evet türkiyeden aldım fabrikasyon global cihaz ve fabrikadan bootloader kilidi kapalı geliyor,ve geliştirici seçeneğini açıp kilidi açabiliyorum;beta rom için kilidimi açmalıyız geliştirici şeçeneğinden onu anlamadım.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Son düzenleme: