Yardım Mi8 SE Twrp Sorunu ?

Gkh__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mii8se
Konular
5
Bu şekilde bugünkü kulanımım ama sabahtan beri forumdayım sizce nasıl temiz bi kurulum yapamadım aldığım kişi sıfırlarken twrp menü ile karşılaştı cince yazılar kafasına göre bastı bişeyler yaptı acıldı büyük ihtimal recovery yükledi temiz kurulum yapmam gerekicek galiba ben yapamam gibi kime ne diyip yükleme yaptırmam gerekiyor sizce teşekkürler şimdiden
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Eğer formatladıysa aldığınız kişi twrp menüsünden formatlandı yani bir sorun yok. twrp içinden ingilizce de yapabilirsiniz.

Oyla:

Gkh__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mii8se
Konular
5
Eğer formatladıysa aldığınız kişi twrp menüsünden formatlandı yani bir sorun yok. twrp içinden ingilizce de yapabilirsiniz.
Teşekkürler cevap için telefon kasıyor klavye bile yazı yazarken bazı harflere basmamış gibi eksik yazıyorum birde sıfırladığına emin değilim çünkü sonradan fark ettim resimleri vardı sizce pil durumu ve sürüm normal mi en stabil bu rom la mı devam edicem

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Teşekkürler cevap için telefon kasıyor klavye bile yazı yazarken bazı harflere basmamış gibi eksik yazıyorum birde sıfırladığına emin değilim çünkü sonradan fark ettim resimleri vardı sizce pil durumu ve sürüm normal mi en stabil bu rom la mı devam edicem
Ayarlar - Ek Ayarlar - Yedekle ve Sıfırla - Tüm verileri sil (fabrika ayarlarına sıfırlama), Telefondaki tüm dosyaları sil hersey silinecektir. mi hesabınızı ve google hesabının sifrelerini not alın.

Pil durumu ve sürüm normaldir.

Oyla:

Gkh__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mii8se
Konular
5
Ayarlar - Ek Ayarlar - Yedekle ve Sıfırla - Tüm verileri sil (fabrika ayarlarına sıfırlama), Telefondaki tüm dosyaları sil hersey silinecektir. mi hesabınızı ve google hesabının sifrelerini not alın.

Pil durumu ve sürüm normaldir.
Şunu belirtiyim kullanan kişi sıfırlamayı telefondan fabrika ayarlrına döndü ve twrp menüsü çıktı çince orda bu ne dedi bana sordu acamadık bi süre sonra naptıysa oldu galiba felan dedi sonra ben müsait duruma gelince fabrika ayarlarına döndüm ama o ekran cıkmadı ve bugün kullanırken yazı yazarken hızlı yazamıyorum takılıyor telefon

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Şunu belirtiyim kullanan kişi sıfırlamayı telefondan fabrika ayarlrına döndü ve twrp menüsü çıktı çince orda bu ne dedi bana sordu acamadık bi süre sonra naptıysa oldu galiba felan dedi sonra ben müsait duruma gelince fabrika ayarlarına döndüm ama o ekran cıkmadı ve bugün kullanırken yazı yazarken hızlı yazamıyorum takılıyor telefon
Hocam cihazda custom rom ve twrp olduğu için sıfırlayınca twrp recoverysinden sıfırlama yapıyor, eğer recovery ingilizce olarak ayarlanmadıysa çince yazılar çıkabilir. Cihazı TWRP modunda açıp, ( Cihazı kapatın ses açma ve power tuşuna aynı anda basın Mi logosu geldiğinde bırakın) aşağıdaki videoyu izleyerek ingilizce yapabilirsiniz. ve Mevcut romu aşağıdan indirerek temiz kurulum yapabilirsiniz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Gkh__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mii8se
Konular
5
Hocam cihazda custom rom ve twrp olduğu için sıfırlayınca twrp recoverysinden sıfırlama yapıyor, eğer recovery ingilizce olarak ayarlanmadıysa çince yazılar çıkabilir. Cihazı TWRP modunda açıp, ( Cihazı kapatın ses açma ve power tuşuna aynı anda basın Mi logosu geldiğinde bırakın) aşağıdaki videoyu izleyerek ingilizce yapabilirsiniz. ve Mevcut romu aşağıdan indirerek temiz kurulum yapabilirsiniz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Teşekkürler saolun bunu ben halledemem ama bulucaz artık birini

Oyla:

Gkh__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mii8se
Konular
5
Telefonu twrp modda açtım ve ingilizce yapıp format attım az önce şimdilik bişey yok gibi çok teşekkürler inşallah sorun gitmiştir

Oyla:
Üst Alt