Rom Mi 8 Se Rom Tavsiyesi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
mi-globe stabil 10.3.1 yada mi-room 10.3.1 heyecana gerek yok , eu kurma hem fastboot sorunu oluyor hemde bildirim ve çentik kapama yok,

zaten sorduğuna göre yenisin betaya hiç bulaşma ,

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
mi-globe stabil 10.3.1 yada mi-room 10.3.1 heyecana gerek yok , eu kurma hem fastboot sorunu oluyor hemde bildirim ve çentik kapama yok,

Hocam pekte yeni sayılmam xiaomide yeniyim ama daha once sony gibi telefonlarda room root twrp işlerine çok girdim hatta bikez anakart yaktım hata yaptım stabiller pekte iyi değil gibi hoşuma gitmiyor hızı seriliği olsun özellikler olsun betayı tavsiye edermisiniz ederseniz hangi betayı eu mı globe mi ve betada çok sorun çıkıyormu şebeke gibi şeyler duydum

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam pekte yeni sayılmam xiaomide yeniyim ama daha once sony gibi telefonlarda room root twrp işlerine çok girdim hatta bikez anakart yaktım hata yaptım stabiller pekte iyi değil gibi hoşuma gitmiyor hızı seriliği olsun özellikler olsun betayı tavsiye edermisiniz ederseniz hangi betayı eu mı globe mi ve betada çok sorun çıkıyormu şebeke gibi şeyler duydum

son sürümde var muhtemelen bir kaç sürümde daha olur , bekleyin ozaman düzgün sürüm çıkana kadar yada sorun olmayan 2 eski sürümlerede baka bilirsiniz ,
ancak betada pil tüketimi dengesiz olur , onu diye bilirim , beta ile mi-room stabil arasında bir fark yok : )

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41

Miroom 10.3.1 de eu stabilde ki 10.3.1 gibi kasmalar vs oluyor mu tam ekran modunda bildirim indirirken filan

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41

natureltiqqy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Natureltiqqy
Cihazım
Mİ 8SE
Meslek
Trader
Konular
2
aynı şekilde bende 6/64 versiyon cihazıma rom arıyorum. türkçe dil önemli değil benim için önemli olan pil performansı ve en az hata olan rom olması. iki cihazımız var, cihazın birinde MIUI 10/ 8.7.29 Weekly Beta rom diğerinde MIUI 10 V10,2,1,0,OEBCNFK xiaomi.eu rom bulunmakta. güncelleme gelmiş gibi görünüyor ancak güncellemeye tıkladığımızda her iki cihaz da zaten güncel uyarısı vermekte. fortnite oyununu sorunsuz donma kasma olmadan açıyor ancak otobüsten atladığım an ana menüye dönüyor ve profil eşleştirme hatası veriyor.çözümünü bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. cihazda magisk root var. hide magisk de yaptım ama değişen bir şey yok.

atarax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Mi 8
Konular
5

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
aynı şekilde bende 6/64 versiyon cihazıma rom arıyorum. türkçe dil önemli değil benim için önemli olan pil performansı ve en az hata olan rom olması. iki cihazımız var, cihazın birinde MIUI 10/ 8.7.29 Weekly Beta rom diğerinde MIUI 10 V10,2,1,0,OEBCNFK xiaomi.eu rom bulunmakta. güncelleme gelmiş gibi görünüyor ancak güncellemeye tıkladığımızda her iki cihaz da zaten güncel uyarısı vermekte. fortnite oyununu sorunsuz donma kasma olmadan açıyor ancak otobüsten atladığım an ana menüye dönüyor ve profil eşleştirme hatası veriyor.çözümünü bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. cihazda magisk root var. hide magisk de yaptım ama değişen bir şey yok.

telefonun root lu olmasından kaynaklı atması kontrol ede bilirsiniz
,
şuan miroom 9.6.13 ü indiriyorum hocam twrp 1227 dimi ?

mi room 10.3.1.0 dan şaşma bence beta illa kullanacaksanız ,

9.8.8 kullana bilirsiniz ama pil süresi çok kötü

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
6 aydır mi8se kullanıcıyım

neredeyse tüm stabil romları kurdum

beta sevmiyorum :D

son 2 aydır miroomdayım daha da bir yere girmem... galiba.. sanırım...

hanımda not7 var global ona da miroom kursam mı diye düşünüyorum 2 gündür..

Üst Alt