Yardım Mi8 Se Rom Bıktırdı Yardım

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Arkadaşlar hangi romu denediysem illa sıkıntı var betalarda şarj sıkıntısı var stabillerde tuşssuz kullanımda çok kasıyor normal kullanımda az kasıyor önereceğiniz kullandığınız memnun kaldığınız rom ları söylermisiniz stabil beta farketmez

Son düzenleme:

Halil092

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
8
Cihazım
Xaomi
Konular
3
en iyisi bir global rom u olan cihaz almak bendede var 8 se fakat aynı problemleri yasıyoruz vee su an cıhazım acılmıyor twrp yede sokamiyorum ne olacak bilmiyorum

Oyla:

YunusAG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
en iyisi bir global rom u olan cihaz almak bendede var 8 se fakat aynı problemleri yasıyoruz vee su an cıhazım acılmıyor twrp yede sokamiyorum ne olacak bilmiyorum
Size Önerim. Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix) şurayı iyice okumandır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar hangi romu denediysem illa sıkıntı var betalarda şarj sıkıntısı var stabillerde tuşssuz kullanımda çok kasıyor normal kullanımda az kasıyor önereceğiniz kullandığınız memnun kaldığınız rom ları söylermisiniz stabil beta farketmez
buradan indirin benimde böyle bir sorunum vardı. sadece sim algılamıyor onunda çözümü şu Rehber - MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı
bunuda yaptığında o sorunda kalkıyor bence dene

Oyla:

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Telefonu aldığımda ilk gün Eu stabil kurdum 10.3 ü 2 aydır bir sorun dahi yaşamadım.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Size Önerim. Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix) şurayı iyice okumandır.

buradan indirin benimde böyle bir sorunum vardı. sadece sim algılamıyor onunda çözümü şu Rehber - MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı
Az önce mi room kurdum Google uygulamaları İngilizce

Oyla:

Bvrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
1-2 ay oldu telefonu alalı, şuana kadar karşılaştığım tek sorun şebeke sorunu Yes~~ Onuda twrp'den dosya flashlayarak hallettik.

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
aynı durumdaydım masik roma geçtim güncelleme vermedi mi 8 se ye , miui pro ya geçtim sadece beta sürüm var ve ücretli , eu beta her hafta güncelleme geliyer her gelende bir sorun, en son eu stabile geçtim uygulamaların çok güç tüketmesi hariç sorun yok eğer bunda da sorun olursa mi room veya aosp romlara bakıcam

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31

Ekli dosyalar

• IMG_20190726_005051.jpg
    IMG_20190726_005051.jpg
    379,3 KB · Görüntüleme: 25
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Az önce mi room kurdum Google uygulamaları İngilizce

Beta rom kullanıyorsunuz bu normal sorun olması da normal , mi-room sayfasında 2 sekmede stabil romu denerseniz hiç sorun kalmaz sorunsuz kullana bilirsiniz ,

modem sorunu beta romlarda vardır beta demek kelime anlamı olarak test romu dur, miui 11 ile gelecek özellikleri denediklerinden betada sorun pek eksik olmaz ,

bu sekil de sorunsuz kullanım sağlaya bilirsiniz ,

Oyla:
Üst Alt