Yardım mi8 se Nasıl Türkçe Rom Yüklerim

_fosil_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf tuğrul
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
2
Herkese selamlar. Mi 8se cihazım var. Telefonun ekranı kırılmıştı. Ekran değişimi yaptım fakat telefon boot ekranında kalınca fastbot V9.5.11 romunu mi falsh ile attım. fakat şimdi hangi romu nasıl yükleyeceğim bilemedim. twrp ile yüklediğim romlar açılmıyor. android sürümü 8.1 miui 10.2 kararlı rom yüklü. hangi romu yükleyip telefonu güncel hale getirebilirim. en az 10 tane twrp ile rom yükledim ama cihazı açmayı başaramadım. her defasında tekrar fastboot v9.5.11 flash lıyorum telefonu açabilmek için. lütfen yardım edin.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Herkese selamlar. Mi 8se cihazım var. Telefonun ekranı kırılmıştı. Ekran değişimi yaptım fakat telefon boot ekranında kalınca fastbot V9.5.11 romunu mi falsh ile attım. fakat şimdi hangi romu nasıl yükleyeceğim bilemedim. twrp ile yüklediğim romlar açılmıyor. android sürümü 8.1 miui 10.2 kararlı rom yüklü. hangi romu yükleyip telefonu güncel hale getirebilirim. en az 10 tane twrp ile rom yükledim ama cihazı açmayı başaramadım. her defasında tekrar fastboot v9.5.11 flash lıyorum telefonu açabilmek için. lütfen yardım edin.
Konuyu uygulayınız

Oyla:

_fosil_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf tuğrul
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
2
abicim defalarca uyguladım. fasboot v9.5.11 yükledikten sonra istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz yazıyor. ama ben oradan rom yüklüyorum cihaz fastboot moduna atıyor. defalarca okudum denedim olmadı.

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
abicim defalarca uyguladım. fasboot v9.5.11 yükledikten sonra istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz yazıyor. ama ben oradan rom yüklüyorum cihaz fastboot moduna atıyor. defalarca okudum denedim olmadı.
Hocam sorunu çözdünüz mü

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Mi 8se fastboot ekranında kalan cihazınız mı var?
bluetooth sesi ile alaklı bir problemim var fastboot ile stock rom yükleyip ondan eu roma geçeceğim ama son zamanlarda fastbootta kalıpta custom roma geçemeyen çok kişi gördüm o yüzden korktum eğer bir problem yoksa bugün yapacağım

Oyla:

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
v9.5.11 eski bir sürüm. Güncel fastboot versiyonunu flashladıktan sonra custom roma geçmenizi tavsiye ederim.
Muhtemelen tek tuşla twrp kurulumu bu eski sürümde çalışıyor ama güncel custom romlar güncel vendor dosyalarını istediği için sorun çıkıyor.

Oyla:
Üst Alt