Soru mi8 se hakkında

samituran59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sami Turan
Cihazım
xıaomi mi8 se
Meslek
Tekniker
Konular
1
Arkadaşlar, mi 8 Se ithal internetten aldım, beş ay sonra imeiler kapandı. Telefonu satıcıya gönderdim. Ne gibi işlem yapacaklar bilgi verirmisiniz.
Sakın kimse ithal telefon almasın. Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Satıcılar çok ahlaksız, sahtekar, çok yalan söylüyorlar.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar, mi 8 Se ithal internetten aldım, beş ay sonra imeiler kapandı. Telefonu satıcıya gönderdim. Ne gibi işlem yapacaklar bilgi verirmisiniz.
Sakın kimse ithal telefon almasın. Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Satıcılar çok ahlaksız, sahtekar, çok yalan söylüyorlar.

Ben de ithal aldım gayette memnunum. Tekrar IMEI yükleyip gönderecek tavsiyem tez zamanda elden çıkarıp başka modele geçiş yapmanız yönünde olur....

İmama kızıp namaz kilmamak olmaz hocam...

Xiaomi in sıkıntılı bir cihazını almışsınız....

Oyla:

samituran59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sami Turan
Cihazım
xıaomi mi8 se
Meslek
Tekniker
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de ithal aldım gayette memnunum. Tekrar IMEI yükleyip gönderecek tavsiyem tez zamanda elden çıkarıp başka modele geçiş yapmanız yönünde olur....

İmama kızıp namaz kilmamak olmaz hocam...

Xiaomi in sıkıntılı bir cihazını almışsınız....

siz hangisini tavsiye edersiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi9 nasıl..

Oyla:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
siz hangisini tavsiye edersiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi9 nasıl..
Hocam mi8 se kullanıcısıyım böyle problemlerle karşılasmadım eğer ayarlardan telefonu sıfırlarsanız imei uçar telefonun sıkıntısı değildir bu aslında. Veya satıcı imei izi başka telefonda kullanmaya çalışmıştır kısaca çalınmıştır. Değiştirmenizi önermem size stable rom atilmalı ki birdaha asla problem yaşamazsınız. Bu biraz da bilgisizlikten kaynaklı. Sıradan kullanıcıysanız niye xiaomi alırsınız ki. Aldığınız bütün ithal telefonlarda problem yaşarsınız. Global telefonlar da romsuz size premium elit bir kullanım hissi yaşatmaz. Degistirecekseniz huawei samsung vb markalar öneririm. Ama bizce kalmanız önerilir.

Oyla:
Üst Alt