Yardım Mİ8 se fastbootta kaldı

emreozbas41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi 8se
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
china stabil
Telefon Modeli
mi8se
Bootloader Kilidi
Açık
beyler cihazımda china stabil 9 guncellemesi vardı 10 yukselttim sebeke gitti ardından twrp yüklemeye kalkıştım bu seferde fastboot modda kaldı flash tool ile tekrar rom atmaya calıstım fb rom yuklememe ragmen uygulama surekl can not found file flash_all.bat hatası veriyor herseyi düzgün yaptııgıma eminim yardımcı olursanız sevinirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
beyler cihazımda china stabil 9 guncellemesi vardı 10 yukselttim sebeke gitti ardından twrp yüklemeye kalkıştım bu seferde fastboot modda kaldı flash tool ile tekrar rom atmaya calıstım fb rom yuklememe ragmen uygulama surekl can not found file flash_all.bat hatası veriyor herseyi düzgün yaptııgıma eminim yardımcı olursanız sevinirim.
Her şeyi doğru yaptığınızı yazmışsınız o zaman birde 64 Bit Mi Flash ile deneyebilirsiniz hocam.

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Eğer çin sürümde kullanmaya devam edecekseniz ROM u ve Flash tool programını tekrar indirip bi daha deneyiniz. Anladığım kadarıyla dosya hatası veriyor. Eğer Eu rom yükleyeceksiniz önce v9.5.11 çin sürümünü mi flash ile kurmanız lazım daha sonra twrp 1102 yükleyerek. TWRP üzerinden Mİ EU STABİL v10.3.2.0 sürümü kurmanız gerek. Bu yazdıklarımdan farklı bir sürüm denemeye çalışırsanız fastboot ta kalmaya devam edersiniz.

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Telefonu fastboot moda alin

Bu twrp yi kurun telefonu twrpden baslatin wipe format data yes yapin telefonu baslatin acilacak acilinca telefonun icine bunu indirip atin
Tekrar telefonu fastboota alip tekrar dedigim twrpyi kurup twrpde baslatin son indirdiginiz fw isimli dosyayi flashlayin ve telefonu acin bi sorununuz kalmicak
Eksiksiz yapin lutfen ama lutfen en az iki kere okuyun bu yazdiklarimi

Oyla:

emreozbas41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi 8se
Konular
4
Telefonu fastboot moda alin

Bu twrp yi kurun telefonu twrpden baslatin wipe format data yes yapin telefonu baslatin acilacak acilinca telefonun icine bunu indirip atin
Tekrar telefonu fastboota alip tekrar dedigim twrpyi kurup twrpde baslatin son indirdiginiz fw isimli dosyayi flashlayin ve telefonu acin bi sorununuz kalmicak
Eksiksiz yapin lutfen ama lutfen en az iki kere okuyun bu yazdiklarimi
hocam cevap verdiğiğinz için sağolun festboot moduna aldıktan sonra recovery img yi nasıl kurcam onu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam cevap verdiğiğinz için sağolun festboot moduna aldıktan sonra recovery img yi nasıl kurcam onu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
.
cihazımda twrp yüklü değil hocam beceeremedim. :)

Son düzenleme:
Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazımda twrp yüklü değil hocam beceeremedim. :)
Ozelden yaziyorum

Oyla:

abdulhll27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim Hali
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
hocam twrp 1102 sürümünü nereden indirebilirim link varmı?

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci