Yardım Mi8 SE Fastbootta kaldı [ACİL]

aygun47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Selamun aleykum arkadaşlar, Cihazımda eu rom yüklüydü güncellemek için internet üzerinden bir rom indirdim çin romu çıktı tabi twrp uçtu zarzor twrp kurup açtım cihazı eu rom indirdim twrpden kurdum tekrar fastboota attı ve şuan mi yazısının altından unlocked yazısıda kalktı , twrp de kurulmuyor twrp rom kurma dışı müdahale etmedim telefona bootloader kilidi kalkmış olabilir mi acaba ne yapmam gerekiyor acil yardımınıza ihtiyacım var.
saygılar.

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Selamun aleykum arkadaşlar, Cihazımda eu rom yüklüydü güncellemek için internet üzerinden bir rom indirdim çin romu çıktı tabi twrp uçtu zarzor twrp kurup açtım cihazı eu rom indirdim twrpden kurdum tekrar fastboota attı ve şuan mi yazısının altından unlocked yazısıda kalktı , twrp de kurulmuyor twrp rom kurma dışı müdahale etmedim telefona bootloader kilidi kalkmış olabilir mi acaba ne yapmam gerekiyor acil yardımınıza ihtiyacım var.
saygılar.
Hocam suan twrp kurulumu wipe islemlerini yapin daha olmadi fastboot rom kurun miflash la

Oyla:

aygun47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Hocam cihazda mi hesabı yoktu unlock uygulamasini indirdim cihazi tanimadi, hocam zaten twrp de kuramiyorum cihaz oyle kaldi simdi miflash ile deniyecegim ya olacak ya ucacak bakalim

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Hocam cihazda mi hesabı yoktu unlock uygulamasini indirdim cihazi tanimadi, hocam zaten twrp de kuramiyorum cihaz oyle kaldi simdi miflash ile deniyecegim ya olacak ya ucacak bakalim
TWRP kuruyo olmanız bl kilidinin açık olduğu anlamına geliyor zaten bl kilidi kapalı cihaza TWRP nasıl kurulur duymadım TWRP varsa uçacak bişey yok düzgün romu indirip yeniden kurun

Oyla:

aygun47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Hocam ben son eucromu kurduktan sonra twrp uçtu, ve mi yazisinin altindaki unlocked yazis gitti cihaza suan twrp kuramiyorum.

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Hocam ben son eucromu kurduktan sonra twrp uçtu, ve mi yazisinin altindaki unlocked yazis gitti cihaza suan twrp kuramiyorum.
sanırım bl kilidini kapattı yüklediğiniz rom fatsboot rom atın sonra tekrar bl kilidini açın

Oyla:

aygun47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Evet kapatmış, kilitli diye miflash rom atmaz ki. :(

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bl kilidi kapattınız muhtelen ,

Telefonu kapayın fastboot girin , mi unlock tool ile mi unlock işlemini yapın ( driver kurun aygıt yonetıcısınden kontrol edın )

Unlock olana kadar telefonu kullanamayacaksınız , 15 gün genelde verdiği süre mi hesabınız ile yapın işlemi baslatın süre bitince tkear fastboot ile denersiniz açmayı yapacak başka bir şey yok ,

yada elinde kiti olan telefona direkde rom ata bilir , ücret gerektiti , zenex ile iletişime de geçe bilirsiniz

Oyla:

zeraf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
muharrem
Cihazım
mi 6
Konular
2
MiPhone20141107 programını deneyin
ben sorunumu MiPhone prog
ramıyla çözdüm

Oyla:

aygun47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Unlocker cihazı algılamıyor driverlar kurulu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı durum mu

Oyla:
Üst Alt