Yardım Mi8 SE EU Rom Sorunu

DeathDance

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Mi8SE cihazımda Pixel Experience android 12 rom denediğimden beri rom yüklerken sıkıntı yaşıyorum. Cihaza china romları Mi Flash tool ile ya da Xiaomi Tool v2 ile yükleyebiliyorum. Fakat bunun haricinde TWRP ile bahsettiğim Android 12 Pixel Experience rom hariç hiçbir romu yükleyemiyorum. Cihaz fastboot moduna geçiyor. Ayrıca telefonu yeniden başlattıktan sonra birdaha TWRP'ye ulaşılamıyor telefon direkt Fastboot'a geçiyor. TWRPyi tekrar yükleyebilmem için de önce tekrar China rom yüklemem gerekiyor. China rom yüklemeden fastbootta TWRP yüklemek istediğimde işlemler yüklenmiş gibi ilerliyor fakat TWRP'ye ulaşılamıyor. Acaba bu problemi nasıl çözebilirim önerisi olan var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Scutoid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
AYDIN
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Mi8SE cihazımda Pixel Experience android 12 rom denediğimden beri rom yüklerken sıkıntı yaşıyorum. Cihaza china romları Mi Flash tool ile ya da Xiaomi Tool v2 ile yükleyebiliyorum. Fakat bunun haricinde TWRP ile bahsettiğim Android 12 Pixel Experience rom hariç hiçbir romu yükleyemiyorum. Cihaz fastboot moduna geçiyor. Ayrıca telefonu yeniden başlattıktan sonra birdaha TWRP'ye ulaşılamıyor telefon direkt Fastboot'a geçiyor. TWRPyi tekrar yükleyebilmem için de önce tekrar China rom yüklemem gerekiyor. China rom yüklemeden fastbootta TWRP yüklemek istediğimde işlemler yüklenmiş gibi ilerliyor fakat TWRP'ye ulaşılamıyor. Acaba bu problemi nasıl çözebilirim önerisi olan var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
Merhaba, Öncelikle TWRP yüklemelisin Android versiyonun neyse onunla uyumlu TWRP yi bulup otomatik yükleme scriptleri ile yükleyebilirsin. Bu Trabzonlu diye bir arkadaşın paylaşımlarına bak.

Ayrıca buraya da bakabilirsiniz ama TWRP sorununu çözdüğünü.

Konu 'Mi 8 SE Yeşil Ekran Portre Modu Kesin Çözüm V12.5.1.0.QEBCNXM_v12-10' Çözüldü - Mi 8 SE Yeşil Ekran Portre Modu Kesin Çözüm V12.5.1.0.QEBCNXM_v12-10

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
hocam sorunu çözdün mü pixel rom yüklemeye çalıştıktan sonra benim telefonda aynı duruma düştü. umarım buralardasındır

Üst Alt