Yardım Mi8 SE En Son Çıkan 20.3.26 Sürümlü Beta Romu Kurmayın!

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
UYARI! En Son Çıkan 20.3.26 Sürümlü Beta Romu Kurmayın!

Arkadaşlar ne eski modem dosyası olan 9.5.16 ne de sonradan çıkan Android 10 FW isimli modem dosyası işe yaramıyor şebeke gidiyor IMEI okunmuyor. 20.3.26 sürüm numaralı Xiaomi.EU rom kurdum cihazın şebekesi uçtu her iki modem dosyasını da kurdum sonuç değişmedi. Lütfen kurmayın telefonunuzdan olmayın!

Canbayseyit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit
Cihazım
Xiaomi mi8 SE
Meslek
BARİSTA
Konular
3
TWRP için bunu indireceksin:

Rom için bunu indireceksin:
Teşekkürler bugünde bunu deneyeyim telefoncuya vermekten bıktım çünkü bu tür işleri yapabilirim uğraşsam işime de gelir de kilit noktayı beceremedim sanırım

Oyla:

raven9334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim Mert
Cihazım
Note 10
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
7
Teşekkürler bugünde bunu deneyeyim telefoncuya vermekten bıktım çünkü bu tür işleri yapabilirim uğraşsam işime de gelir de kilit noktayı beceremedim sanırım
Basit bir iş.
Sanırım bu konuda yenisin.
TWRP üzerinden dahili depolama hariç her şeyi sıfırladıktan sonra İlk önce twrp ardından rom dosyasını yükleyerek yeniden başlat yaptığında sorun kalmayacak.
TWRP ve rom yükledikten sonra cihazı açtığında şebeke olmayacak.
Bunun için modem dosyası da yüklemen gerekiyor rom'un ardından.

Modem dosyası:

Oyla:

Canbayseyit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit
Cihazım
Xiaomi mi8 SE
Meslek
BARİSTA
Konular
3
Basit bir iş.
Sanırım bu konuda yenisin.
TWRP üzerinden dahili depolama hariç her şeyi sıfırladıktan sonra İlk önce twrp ardından rom dosyasını yükleyerek yeniden başlat yaptığında sorun kalmayacak.
TWRP ve rom yükledikten sonra cihazı açtığında şebeke olmayacak.
Bunun için modem dosyası da yüklemen gerekiyor rom'un ardından.

Modem dosyası:
Kardeşim çok teşekkür ederim hesaba girememiştim hallediyorum umarım dediğin gibi olur

Oyla:

Akbloood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halis
Cihazım
Xiaomi mi8 se
Konular
0
Döndüm zaten ama sorun çözülmez.
Yeni sürümdeki yenilikler aktif kaldığı için kişiler, arama gibi uygulamalar android.process.acore hatası veriyor. Yeni sürüm çıkana kadar idare edeceğim bu şekilde. Arama yapmak filan eziyet. Her tuşa bastığımda bir tane hata çıkıyor ve gitmesini bekliyorum. Sıkıntılı bir durum. Komple sıfırlayıp eski sürümü yüklemek de büyük eziyet olur. O yüzden bir süre böyle devam
Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş. Kişileri yedekleyin sonra da kişiler depolama uygulamasının verilerini silin hata vermiyor artık.

Oyla:

raven9334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim Mert
Cihazım
Note 10
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
7
Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş. Kişileri yedekleyin sonra da kişiler depolama uygulamasının verilerini silin hata vermiyor artık.
Sadece kişiler uygulaması değil malesef Gmail uygulaması da hata veriyordu. Kişiler uygulamasının verilerini sildik, hatta senkronizasyonu kapattık yine de bazı hataları vermeye devam etti. Ben 19 sürümüne geri döndüm.

Oyla:
Üst Alt