Sohbet Mi8 se den upgrade edicem

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocalarım , bu yaz telefonu upgrade etmek istiyorum. İkinci el mi9 veya mi9t pro alma planım var. İkinci el fiyatları 2k dan başlıyor. Genelde kasada deforme dışında problemleri olmuyor. İmei vb yazılım problemlerini kendim halledebilirim problem değil. Bana son model orta seviye telefon almaktansa eski model amiral gemisi almak daha mantıklı geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Mi9 T Pro nun sizi üzmeyeceğini söyleyebilirim ayrıca o kadar da eskimedi ya bu cihaz, halen daha beta testleri dahi alan güzel cihazlardan biri imkan varsa mi10t pro da düşünülebilir.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Mi9 T Pro nun sizi üzmeyeceğini söyleyebilirim ayrıca o kadar da eskimedi ya bu cihaz, halen daha beta testleri dahi alan güzel cihazlardan biri imkan varsa mi10t pro da düşünülebilir.
Mi10t pro kesinlikle almam amoled ekran olmayan cihazları kafadan eliyorum. O premium hissiyatı vermiyorlar.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Mi10t pro kesinlikle almam amoled ekran olmayan cihazları kafadan eliyorum. O premium hissiyatı vermiyorlar.

Vallahi ben deneyimledim ekranı amoledi aratmıyordu açıkçası, tercih meselesi diyelim. Çünkü öyle cihazlar varki kullanılan ekranmıdır nedir IPS LCD olmasına rağmen amoled kadar canlı görüntü verebiliyor.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Vallahi ben deneyimledim ekranı amoledi aratmıyordu açıkçası, tercih meselesi diyelim. Çünkü öyle cihazlar varki kullanılan ekranmıdır nedir IPS LCD olmasına rağmen amoled kadar canlı görüntü verebiliyor.
Doğrudur hocam aradaki fiyat farkı kapanırsa tercih edebilirim. Yeni baktım da ekranı 60hz in üzerinde yineleme hızı veriyormuş.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Doğrudur hocam aradaki fiyat farkı kapanırsa tercih edebilirim. Yeni baktım da ekranı 60hz in üzerinde yineleme hızı veriyormuş.

Mi10T Pro gerçekten güzel cihaz ve pubg de örneğin 90 fps i net görebildiğiniz nadir cihazlardandır da diyebilirim. Kamerası çok iyi, hoparlörüde memnun eder. Birde fıstık gibi 144hz desteği var dinamik geçiş ile yoğun oyun kullanımlarında 144hz resim vs yada sosyal medya gibi işlerinizde direkt 60hz e geçiyor.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Mi10T Pro gerçekten güzel cihaz ve pubg de örneğin 90 fps i net görebildiğiniz nadir cihazlardandır da diyebilirim. Kamerası çok iyi, hoparlörüde memnun eder. Birde fıstık gibi 144hz desteği var dinamik geçiş ile yoğun oyun kullanımlarında 144hz resim vs yada sosyal medya gibi işlerinizde direkt 60hz e geçiyor.
Öneri için teşekkürler ancak 2k fiyat farkı var.

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Dediğiniz modelleri sorunusuzları 2500'den başlıyor. İstanbul için böyle. Eski amiral gemileri hala alınır bence. Hatta mi9 ve mi 9t pro hertürlü alınır.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt