Soru mi8 se almalı mıyım?

alikaratas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
9
Asus zenfone max pro sahibiyim.300 tl farkla mi8 se almak istiyorum.Ama yeni yasa çıkacakmış.İmeiler patlayacak deniliyor.Mi 8 se stabil 10.3 gibi bişey yüklüymüş.Güncellemeleri kendimiz yüklüyor muşuz.Hadi o işi yaparım.Ama imeiler patlar mı extra para harcar mıyım.Geçmeye değer mi ne dersiniz.Cihazda çok güzel duruyor.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Asus zenfone max pro sahibiyim.300 tl farkla mi8 se almak istiyorum.Ama yeni yasa çıkacakmış.İmeiler patlayacak deniliyor.Mi 8 se stabil 10.3 gibi bişey yüklüymüş.Güncellemeleri kendimiz yüklüyor muşuz.Hadi o işi yaparım.Ama imeiler patlar mı extra para harcar mıyım.Geçmeye değer mi ne dersiniz.Cihazda çok güzel duruyor.

imei durumu yasal olarak zaten yasak bir durum ancak aldığınız cihazı 1 yıl içinde 250 tl ile kayıt yapma gibi bir durumda ( orjinal imei ile) olacak sanırım , takip ederek o şekilde yasal orjinal şekilde kayıtta yapa bilirsiniz ,

Oyla:

alikaratas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler cevap için

Oyla:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
38
Imei patlamaz sağlam bi yerden aldiysan. Sonuçta devlet senin telefonu imesi atili tel olarak görüyor.

Güncelleme konusu sıkıntı olabilir twrp veya mi flash kullanmayi bilmiyorsan fastbootta kalman cok olasi bir durum

Oyla:

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
bence bu fiyatlara kesinlikle öneririm bende imei kayıtlı aldım hala daha bir sorun yok güncelleme olayını kendiniz yapıyorsunuz zaten forumu iyice araştırarak bakın derim onun dışında kesinlikle memnun kalırsınız

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem