Yardım Mi8 şarjın az gitmesi

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Merhabalar 4 aydır mi8 kullanıyorum şarjı çok iyi gidiyordu fakat son 2 gündür çok çabuk bitiyor. Önceden günde 1 defa şarja takarken şuan 2-3 defa takıyorum. Global rom son sürüm yüklü. Bu konu hakkında önerileriniz var mı?

CAVİD29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cavid
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Merhaba bende de aynı sorun vardı şarj çabuk gidiyordu.İlk önce global stabil kullandım ekran süresi kötüydü,sonra beta rom a geçtim orada da pek iyi bir ekran süresi telefon performansı göremedim,sonra ise custom romları denedim ekran süresi olarak fena değillerdi amma sanki eksikleri vardı,en sonda telefonu ilk aldığımdaki miui 9 sürümüne geri döndüm şimdi ise şarjım ve performans çok daha iyi oldu

Oyla:

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba bende de aynı sorun vardı şarj çabuk gidiyordu.İlk önce global stabil kullandım ekran süresi kötüydü,sonra beta rom a geçtim orada da pek iyi bir ekran süresi telefon performansı göremedim,sonra ise custom romları denedim ekran süresi olarak fena değillerdi amma sanki eksikleri vardı,en sonda telefonu ilk aldığımdaki miui 9 sürümüne geri döndüm şimdi ise şarjım ve performans çok daha iyi oldu
İlk öneride olmazsa bunu da deneyeceğim hocam teşekkür ederim.
Yardım - Mi 8 Şarj Sıkıntısı bu konudaki 2.mesajı incelemenizi tavsiye ederim hocam .
Önerinizi deneyeceğim hocam teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt