Yardım MI8 Ram ve Senkronizasyon Sorunu

cmpunk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
PJB
Cihazım
MI8 Lite
Meslek
öğrenci
Konular
1
MI8 modelini kullanıyorum, cihazın rami kağıt üstünde gayet yeterli görünse de aynı anda mesela 5 uygulama açıp arkadan eski açtığım uygulamaya dönünce bıraktığım yerden açmıyor uygulamayı sıfırdan yeniden açıyor. ayrıca ana ekrandaki widget dijital saat sabit kalıyor, ben uzun süre bekletip baktığımda bıraktığım yerde kalmış ve saat kendini 1sn sonra güncelliyor, muhtemelen yazılımsal olarak ayarlardan bir şeyleri bilmeden kapamışım tasarruf için de bunu nasıl çözebilirim? başka bir nedenden de kaynaklanıyor olabilir tabii ama aklıma başka mantıklı bir şey gelmedi.

bir de hücre bekleme şarj kullanımında zirvede bunu nasıl çözebilirim?

teşekkürler

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
hocam aosp (saf Android) romlara geçerseniz sorunlarınızın çoğu duzelecek arka planda kapatma sorununun bir çözümü bilindiğim kadariyla yok miui yazilimi ile alakali

cmpunk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
PJB
Cihazım
MI8 Lite
Meslek
öğrenci
Konular
1
hocam aosp (saf Android) romlara geçerseniz sorunlarınızın çoğu duzelecek arka planda kapatma sorununun bir çözümü bilindiğim kadariyla yok miui yazilimi ile alakali
burucu08 rom nedir nasıl değişilir bilmiyorum ya zor mu? bir de galiba telefona format atılmış gibi olacaksa uğraşamam cidden eski verileri geri getirmek için. telefondan zaten yazılımsal sorun fışkırıyor mesela MI alarm sesi bile değişmiyor ama idare ediyoruz bir şekilde.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
burucu08 rom nedir nasıl değişilir bilmiyorum ya zor mu? bir de galiba telefona format atılmış gibi olacaksa uğraşamam cidden eski verileri geri getirmek için. telefondan zaten yazılımsal sorun fışkırıyor mesela MI alarm sesi bile değişmiyor ama idare ediyoruz bir şekilde.
hocam aslinda ogrenirseniz kolay işlemler
yazilimsal sorunlari tamamen çözersiniz emin olabilirsiniz hemde saf Android kurarsaniz gözle görülür akicilik vb gelecektir cihaziniza bi araştırın derim forumda yeterince bilgi var

Üst Alt