Yardım Mi8 pro aksesuar sorunsalı

B20101995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sistem uzman
Cihazım
Xiaomi mi 8 pro
Konular
4
Meehaba değerli büyüklerim hocalarım abilerim ablalarım öncelikle hepimize hayırlı bayramlar büyük bir sıkıntım var kullanmış olduğum cihaza kılıf kaplama ve ekran koruyucu bulamıyorum varsa bildiğiniz site yada satan mağaza yönlendirirseniz sevinirim.

ibram88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8
Konular
0
Meehaba değerli büyüklerim hocalarım abilerim ablalarım öncelikle hepimize hayırlı bayramlar büyük bir sıkıntım var kullanmış olduğum cihaza kılıf kaplama ve ekran koruyucu bulamıyorum varsa bildiğiniz site yada satan mağaza yönlendirirseniz sevinirim.
+1

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Buyrun hocam model seçerken alt taraflarda mi 8 pro seçeceksiniz.
her iki siteye guvenebilirsiniz bir çok alışveriş yaptim.

Oyla:

B20101995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sistem uzman
Cihazım
Xiaomi mi 8 pro
Konular
4
Buyrun hocam model seçerken alt taraflarda mi 8 pro seçeceksiniz.
her iki siteye guvenebilirsiniz bir çok alışveriş yaptim.
Teşekkür ederim hocam uzun zamandır kaplama arıyordum ve ekran koruyucu da buluyorsunuz malum sitelere vergi kanunu geldi

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Teşekkür ederim hocam uzun zamandır kaplama arıyordum ve ekran koruyucu da buluyorsunuz malum sitelere vergi kanunu geldi
Ben teşekkür ederim hocam iyi günlerde kullanın sorunsuz alışveriş dilerim. :)

Oyla:

B20101995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sistem uzman
Cihazım
Xiaomi mi 8 pro
Konular
4
Tekrardan merhabalar akıllı phonedan yapmış olduğum alışverişim de yaşadığım sıkıntı şu sizde benim gibi hayal kırıklığına uğramayın ekran koruyucu sipariş etmiştim sadece kenarlarda tutkal var ve yakınlık sensörünü kapatıyor yakınlık sensörü çalışmadığı içinde konuşma yaparken cihaz ister istemez tepki veriyor bilginize kaplama içinde not düşeyim kaplama gayet başarılı modele uyuyor 5 adet alışverişim oldu daha sıkıntı yok kaplamalar da

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Tekrardan merhabalar akıllı phonedan yapmış olduğum alışverişim de yaşadığım sıkıntı şu sizde benim gibi hayal kırıklığına uğramayın ekran koruyucu sipariş etmiştim sadece kenarlarda tutkal var ve yakınlık sensörünü kapatıyor yakınlık sensörü çalışmadığı içinde konuşma yaparken cihaz ister istemez tepki veriyor bilginize kaplama içinde not düşeyim kaplama gayet başarılı modele uyuyor 5 adet alışverişim oldu daha sıkıntı yok kaplamalar da
Hocam almış oldugunuz ürünün linkini atarmisiniz mümkünse? etrafı siyah olan ekran koruyucularından bahsediyorsaniz baseus marka emin olun 4 kere satın aldım 3 defa ekranı kirilmaktan korudu düzgün uygularsaniz hiçbir sensör problemi yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Oyla:

B20101995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sistem uzman
Cihazım
Xiaomi mi 8 pro
Konular
4
Hocam almış oldugunuz ürünün linkini atarmisiniz mümkünse? etrafı siyah olan ekran koruyucularından bahsediyorsaniz baseus marka emin olun 4 kere satın aldım 3 defa ekranı kirilmaktan korudu düzgün uygularsaniz hiçbir sensör problemi yaşamazsınız diye düşünüyorum.
Hocam sizin attığınız link bu bende bu link den aldım

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Hocam sizin attığınız link bu bende bu link den aldım
Çok pardon ben baseus marka ekran koruyucu sandım mi 8 Pro için benim bulabildigim tek ekran koruyucu o idi. Aynı ürünü düz mi8 için aldım ucuz ve test etmek için deneme şansım daha olmadi. Sensör yerleri açık gordugim kadarıyla tekrar uygulama şansınız var ise tekrar uygulayin.

Oyla:
Üst Alt