Yardım mi8 pixel rom 13

Exposure

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi8
Konular
2
Pixel 12 rom twrp üzerinden sorunsuz bir şekilde yüklerken, pixel 13 rom yüklerken hata alıyorum. Pixel 12 rom yüklemeden önce vendor 12 yüklemesi yapıp sorunsuz bir şekilde telefonu kullanırken pixel 13 çıktı ama vendor 13 olmadan yükleme yapamıyorum. Acaba pixel 13 yükleyip kullanan var mı?

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Pixel 12 rom twrp üzerinden sorunsuz bir şekilde yüklerken, pixel 13 rom yüklerken hata alıyorum. Pixel 12 rom yüklemeden önce vendor 12 yüklemesi yapıp sorunsuz bir şekilde telefonu kullanırken pixel 13 çıktı ama vendor 13 olmadan yükleme yapamıyorum. Acaba pixel 13 yükleyip kullanan var mı?
exox rom 13 sürümünü kullanıyorum gcam kurdum ayrıca harika oldu. telegram grubunda her şey var ordan yap yüklemeni. rom çok iyi.

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
pixel 13 yükleyebilmeniz için rom sayfasında yer alan pixel recovery kullanmanız gerekiyor. twrp veya orangefox hata verir.

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
dostum bana yardımcı olabilir misin? yakın zamanda kurmayı düşünüyorum. kontak halinde kalalım. orangefox a12 sürümü var bende onu heralde twrp ya da shrp yapmak lazımmış heralde twrp kurmayı beceremediğim için seninle iletişime geçersek sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
exox rom 13 sürümünü kullanıyorum gcam kurdum ayrıca harika oldu. telegram grubunda her şey var ordan yap yüklemeni. rom çok iyi.

Üst Alt