Yardım Mi8,Medya PC'e Aktarma-Kücük Resim Önizleme Sorunu.

• Konbuyu başlatan Kush
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 392

Kush

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kush
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
Selamlar,
mi8 telefon kullanıcısıyım iki tane mi8 64 gb telefonumuzda da aynı sorunlar bulunmakta bu sorunlardan dolayı sıkıntı yaşamaktayım.Orjinal kablo vs kullanıyorum,cihazlar orjinal Turkiye garantili global versiyonlar rom lu vs değil demek istediğim yazılımsal olarak neyse o şekilde kullanıldı,bütün güncellemeleri düzenli şekilde yapıldı sıkıntısız cihazlardır.
1-)Telefondaki fotograf,video vs. pc ye aktarmak istiyorum fakat medyaların birçoğunun küçük resim önizlemesi gözükmüyor haliyle hangi fotograf ya da video nun ne olduğunu tıklayıp açmadan göremiyorum seri bir şekilde bilgisayarıma aktaramıyorum.(EKRAN ALINTISI PAYLAŞTIM.)

2-)Cihazlardaki galeride olan mevcut medya klasörlerinin bir kısmı pc ye aktarma yapmak istediğimde klasör şeklinde gözüküyor aynı galeride olan bazı klasörler ise gözükmüyor.
Yani Galeride ki klasörlerin bir çoğunu pc ye bağladığımda göremiyorum.

###Klasör seçeneklerinden önizleme vs. gibi ayarları denedim,farklı bilgisayarlar üzerinden bağlantı kurup denedim ama nafile hiçbiri işe yaramadı.###
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dosyaları aktarmada yaşadığım bu sorun artık sıkıntı yaratmaya başladı.

Ekli dosyalar

• miii.PNG
    miii.PNG
    187,5 KB · Görüntüleme: 4

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Selamlar,
mi8 telefon kullanıcısıyım iki tane mi8 64 gb telefonumuzda da aynı sorunlar bulunmakta bu sorunlardan dolayı sıkıntı yaşamaktayım.Orjinal kablo vs kullanıyorum,cihazlar orjinal Turkiye garantili global versiyonlar rom lu vs değil demek istediğim yazılımsal olarak neyse o şekilde kullanıldı,bütün güncellemeleri düzenli şekilde yapıldı sıkıntısız cihazlardır.
1-)Telefondaki fotograf,video vs. pc ye aktarmak istiyorum fakat medyaların birçoğunun küçük resim önizlemesi gözükmüyor haliyle hangi fotograf ya da video nun ne olduğunu tıklayıp açmadan göremiyorum seri bir şekilde bilgisayarıma aktaramıyorum.(EKRAN ALINTISI PAYLAŞTIM.)

2-)Cihazlardaki galeride olan mevcut medya klasörlerinin bir kısmı pc ye aktarma yapmak istediğimde klasör şeklinde gözüküyor aynı galeride olan bazı klasörler ise gözükmüyor.
Yani Galeride ki klasörlerin bir çoğunu pc ye bağladığımda göremiyorum.

###Klasör seçeneklerinden önizleme vs. gibi ayarları denedim,farklı bilgisayarlar üzerinden bağlantı kurup denedim ama nafile hiçbiri işe yaramadı.###
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dosyaları aktarmada yaşadığım bu sorun artık sıkıntı yaratmaya başladı.
Ön izleme sorunu genelde Android cihazlarda olan bir sorun. Cihazınıza has bir durum değil. Tüm klasörlerin görülmemesi ise yanlış bağlantı türü ile alakalı olabilir. Dahili olarak paylaşılan depolama alanı yazan yerin görüntüsünü atabilir misiniz? Resim klasörleri haricinde başka klasör yoksa PTP yani Photo Transfer Protokol seçilmiş olabilir. Bildirim alanını aşağıya çekip USB bağlantı seçeneğini MTP ya da dosya aktarımı olarak seçerseniz tüm klasörlerinizin gelmesi gerekir.

Üst Alt