Çözüldü Mi8 Lite'dan Redmi Note 8'e Geçilirmi ?

• Konbuyu başlatan Tuxs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 765
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Merhabalar,

Uzun bir süredir Mi8 Lite kullanıyorum memnunmuyum memnunum aslında fakat sürekli yazılım değiştiren cihazı tabiri caizse kurcalayan biri olduğum için üzerine biraz fark koyarak Redmi Note 8'e geçeyim diyorum yazılım anlamında önünün daha açık olduğunu düşünüyorum geliştirmeler bakımından ama bu düşünceme göre iyimi ederim kötümü ederim bilemiyorum bu nedenle bu işe girişmeden önce sizlerin yorumlarını alayım istedim. Mantıklı olur mu yoksa aynen kalayım mı ? :)

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Merhabalar,

Uzun bir süredir Mi8 Lite kullanıyorum memnunmuyum memnunum aslında fakat sürekli yazılım değiştiren cihazı tabiri caizse kurcalayan biri olduğum için üzerine biraz fark koyarak Redmi Note 8'e geçeyim diyorum yazılım anlamında önünün daha açık olduğunu düşünüyorum geliştirmeler bakımından ama bu düşünceme göre iyimi ederim kötümü ederim bilemiyorum bu nedenle bu işe girişmeden önce sizlerin yorumlarını alayım istedim. Mantıklı olur mu yoksa aynen kalayım mı ? :)
Biraz daha uzun sürede daha fazla koyarak Mi 9t serisine geçiş yapın :)

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Biraz daha uzun sürede daha fazla koyarak Mi 9t serisine geçiş yapın :)

Onu bayadır düşünüyorum geçmiş iken aslında Mi9 T Pro ya da geçebilirim bütçe varda işte sonrasında diğer ihtiyaçlar derken sıkıntı yaratırmı onu düşünüyorum.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Değmez hocam bende, Note 8'in kamerası filan çok iyi değil. 9T daha uygun olur. 1900 TL ye buluanabiliyor.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Değmez hocam bende, Note 8'in kamerası filan çok iyi değil. 9T daha uygun olur. 1900 TL ye buluanabiliyor.

Şu pop-up kamera olayına pek ısınamadım aslında ama sıkıntı yaşamayız herhalde.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Onu bayadır düşünüyorum geçmiş iken aslında Mi9 T Pro ya da geçebilirim bütçe varda işte sonrasında diğer ihtiyaçlar derken sıkıntı yaratırmı onu düşünüyorum.
Sıkıntı olacağını düşünüyorsanız 9t alın

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Şu pop-up kamera olayına pek ısınamadım aslında ama sıkıntı yaşamayız herhalde.
Evet bende ilk başta güvenemediğim için 9 SE aldım, fakat POP-UP kamera ile sıkıntı yaşayan kimse görmedim demek ki sağlam yapmışlar çentiksiz olmasıda telefonun ayrıca güzel ve Amoled ekran Snapdragon 730 var. :)

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Evet bende ilk başta güvenemediğim için 9 SE aldım, fakat POP-UP kamera ile sıkıntı yaşayan kimse görmedim demek ki sağlam yapmışlar çentiksiz olmasıda telefonun ayrıca güzel ve Amoled ekran Snapdragon 730 var. :)

Geçmişken Snapdragon 855 Mi9 T Pro daha iyi olmaz mı hocam madem girdik bu işe tam olsun diye düşünüyorum bende sıkıntı çekeriz biraz ama hallederiz gibi. Redmi Note 8'i eledim zaten dediğiniz gibi şapa oturmayalım bu sefer.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Geçmişken Snapdragon 855 Mi9 T Pro daha iyi olmaz mı hocam madem girdik bu işe tam olsun diye düşünüyorum bende sıkıntı çekeriz biraz ama hallederiz gibi. Redmi Note 8'i eledim zaten dediğiniz gibi şapa oturmayalım bu sefer.
Tabi hocam daha iyi olur, uzun yıllar kullanırsınız, bütceniz zorlanmasın diye demedim 9T Pro'da 2500 TL civarınada satılıyor daha ucuzuda var.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Neyse ya ilk defa böyle bir telefon değiştiriyoruz uzun süre kullanırız artık battı balık yan gider o kadar çalıştık sıkıntı çektik niye çalıştık sanki bazı ihtiyaçlar vardı ama onlarıda biraz erteletiriz artık. Mi9 T PRO 6/128 düşünüyorum. Herkese teşekkür ederim bu arada fikirleri için düşünüyordum bu cihazı zaten ama kana girilince daha olumlu bir etki oluyor sanırım. Bilgisayara da uzun süre giremeyeceğim zaten elden çıkartmayı düşünüyorum. Laptop yeter bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt