Soru Mi8 Lite vs Note 6 Pro

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Arkadaşlar hali hazırda mi 8 lite kullanıyorum. 2-3 ay oldu cihazdan memnunum zorlamazsam 6-7 zorlarsam 4.30-5 saat alıyorum pil performansı ama bu cihazı aileden birine verip kendime Note 6 Pro almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı bir hamle olur mu? Kameralarında çok ahım şahım fark var mı? Normal resim foto çekinirim sosyal medys youtube twitch dlive tarzı program takılırım sizce mantıklı bir hamle yapmıs olur muyum?

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam ben 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Siz neden 4.5-5 saati geçemiyorsunuz?

Oyla:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Hocam ben 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Siz neden 4.5-5 saati geçemiyorsunuz?
Pubg vs oynarsam okadar alıyorum hocam 6-7 alıyorum yoksa %20'de 20'den 1'e benimkide 8'i devirir ama zararlı diyorlar. Sizin yaptığınız ince ayar vs varmı? Hangi romdasınız?

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Arkadaşlar hali hazırda mi 8 lite kullanıyorum. 2-3 ay oldu cihazdan memnunum zorlamazsam 6-7 zorlarsam 4.30-5 saat alıyorum pil performansı ama bu cihazı aileden birine verip kendime Note 6 Pro almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı bir hamle olur mu? Kameralarında çok ahım şahım fark var mı? Normal resim foto çekinirim sosyal medys youtube twitch dlive tarzı program takılırım sizce mantıklı bir hamle yapmıs olur muyum?
Note 6 pro kullanmış biri olarak şu an tekrar mi8 lite kullanan biri olarak söylüyorum o kadar ahım şahım fark yok ama bazen note 6 proda ekran geç açılma uyanmama sorunu bildirim sorunu vardı şu an durum nedir bilmem,kullanım açısından binfark yok benim açımdan pil konusunda note6 baya bi önde mi8 liteye göre brawl star ve kafa topu 2 oynardım 4g aktif gün sonuna kadar %30 felan kalıyodu aynı senaryo ile mi8 lite mödelinde %5 %10 değişiyo.Kamera konusunda mi8 lite daha iyi ister ön ister arka olsun farkı anlıyosun benim için sorun değildi ayda 1 fotoğraf çeken biriyim zaten,Tasarım olarak arkadan alttan üstten önden mi8 lite çok güzel cihaz değiştirme sebebim netflixte hd destek yoktu note6 proda ve mi8 lite gözüme daha hoş geliyor karar sizin.Ama bidahaki cihazım xiaomi olmayacak o kesin gibi şu an.

Oyla:
Üst Alt