Soru Mi8 lite nasıldır?, Nereden alınır?

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Evet arkadaşlar eşim için Mi8 in lite modelini düşünüyorum. Başlıkta sorduklarım için bana öneride bulunabilir misiniz? Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Son düzenleme:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Eşimde oyun felan oynamaz ama aktif olarak instagram ve whatsapp çok kullanıyor. Kendisi yemek-gurme işi içinde ve olabildiğince instagram sayfasında aktif şekilde. Şimdiki telefonu casper via a1 plus ve aşırı takılmamalar, donmalar yaşandığı için değiştirmek zorunluluk oldu. Birde 14 şubat yaklaştığı için ona bir jest yapıyım diyorum. Bende 1 senedir Mi6 kullanıyorum ve acaip memnunum, tabi güncelleme harici :) galiba 128/6gb mavi modelden alacağım gibi. Lite ve normal model arasında fiyat farkının olması işlemciden kaynaklı herhalde?
instagram için şunu belirteyim: ekran en boy oranı yüzünden instagram hikayelerini sağdan ve soldan daraltıyor. Bu instagram uygulamasının sorunu ama adamlar 19:9 ekrana uyumlu app geliştirmedikçe de yapacak bir şey yok.

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Eşimde oyun felan oynamaz ama aktif olarak instagram ve whatsapp çok kullanıyor. Kendisi yemek-gurme işi içinde ve olabildiğince instagram sayfasında aktif şekilde. Şimdiki telefonu casper via a1 plus ve aşırı takılmamalar, donmalar yaşandığı için değiştirmek zorunluluk oldu. Birde 14 şubat yaklaştığı için ona bir jest yapıyım diyorum. Bende 1 senedir Mi6 kullanıyorum ve acaip memnunum, tabi güncelleme harici :) galiba 128/6gb mavi modelden alacağım gibi. Lite ve normal model arasında fiyat farkının olması işlemciden kaynaklı herhalde?
İnstagram hiç stabil çalışmıyor bilginiz olsun.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Bu telefonun adı neden mi 8 oluyor anlamadım,işlemcisi aynı olmayan telefonlar aynı isimle anılmamalı

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam instagramda hikaye daralması önemli olacağını düşünmüyorum. Çünkü şimdiki telefonunda instagramda resim yükleyince bile telefon kendini resetliyor :) sayfa akışı yapmıyor instagramda girdiğinde bile telefon donuyor illa kapatıp açmak gerekiyor. Hani bu gibi durumlar olmaz herhalde diye düşünüyorum.

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Hocam instagramda hikaye daralması önemli olacağını düşünmüyorum. Çünkü şimdiki telefonunda instagramda resim yükleyince bile telefon kendini resetliyor :) sayfa akışı yapmıyor instagramda girdiğinde bile telefon donuyor illa kapatıp açmak gerekiyor. Hani bu gibi durumlar olmaz herhalde diye düşünüyorum.
Bu gibi durumlar yok çok akıcı. DM den ss attığınızda aşırı kalitesiz oluyo. Hikayeye ve akışa video atarsanız da aynı şekilde piksel piksel ve donarak oynatıyor. Beta kullanıcısı olursanız bir nebze düzeliyor SS sıkıntısı hariç.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yavuzctnts

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Cepport firmasından almayın kesinlikle.
Siz öyle düşünebilirsiniz ama ben bugün hepsiburadadan aldım. Meğer Ritzy garantiymiş keşke cepporttan alsaydım en azından delta garanti olurdu. Ama garanti konsunda gram güven kalmadı :)

Oyla:

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
Siz öyle düşünebilirsiniz ama ben bugün hepsiburadadan aldım. Meğer Ritzy garantiymiş keşke cepporttan alsaydım en azından delta garanti olurdu. Ama garanti konsunda gram güven kalmadı :)

Hepsiburadadan alarak iyi yapmışsınız, güle güle kullanın cihazınızı.

Oyla:
Üst Alt