Soru mi8 kamera kalitesi hakkında

merkep

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
mi8
Konular
15
dün bi konser vardı herkesin ekranına bakıyorum cam gibi record yapıyorlardı. ama ben yaptığımda bütün spot ışıkları falan hepsi patlıyor ekrana. ışıktan başka bir şey görünmüyor ekranda. ayrıca bu ışıklar yüzünden odaklama problemi de ortaya çıkıyor. sadece videoda da değil üstelik. normal fotografta da oluyor bu olay.

Korelmis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Konular
19
Xiaomi'nin genel sorunu bu, kamera konusunda başarılı olamadılar. Aslında akıllı telefon kullanıcılarının çoğunun beklentisi yüksek kamera performansıdır. Huawei bu yüzden yükselişe geçti. Daha kötü işlemci kullanmasına rağmen kamerası ile ön plana çıktı. Xiaomi kamerada kendini geliştirirse tüm dünya piyasasında yerini almış olur.

Oyla:

ZGRCN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Bende de Mi8 var ve kamerasından memnun değilim kumlanma çok fazla sanki 5mp gibi çekiyor.
Ama Gcam yükledim tavsiye ederim çok iyi.

Oyla:

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Gcamde de insan yüzleri çok kırmızı çıkıyor. Ne yaptıysam o kırmızılığı düzeltemedim. Sanki güneş kızarıklığı var gibi duruyor. Manzarayı çok güzel çekiyor tabi o konuda üstüne tanımıyorum gcam in

Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Gcam son çıkan versiyonlarını forum da biraz araştırıp deneyebilirsiniz gece çekimleri gayet güzel video olarak gece 4k video çekmek çok güzel oluyor tavsiye ederim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt