Diğer Mi8 için miui 10 güncellemesi alan kimse var mı???

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum lütfen güncellemeyi alan olursa anında burada paylaşsın...

cyrux

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 8
Konular
6
bu hafta içinde yayınlanır diye umuyorum sabırsızlıkla bekliyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu hafta içinde yayınlanır diye umuyorum sabırsızlıkla bekliyorum

Hocam her gün defalarca kontrol ediyorum... Çok sıktı sanki baya uzadı... Umarım bu hafta içi gelir dediğin gibi... Mi 8e de miui 10 yakışır...

Oyla:

cyrux

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Hocam her gün defalarca kontrol ediyorum... Çok sıktı sanki baya uzadı... Umarım bu hafta içi gelir dediğin gibi... Mi 8e de miui 10 yakışır...
aynen öyle hocam zaten miui10 ile tanıttılar ama 9la çıktı o ayrı bi garip. Bu cihaza öncelik vermeliydiler. Her şeyde en sona kaldı her konuda. Sanırım baya sıkıntı çıkardı yazılım tarafında.

Oyla:

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Sabırsızlıkla bekliyorum. Bu hafta icerisinde dağıtılmaya başlanır diye düşünüyorum. Önemli olan çoğu hataların giderilmesi, bize hatalarla erken gelmesinin bir önemi yok.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Gelsin artik. Cihaz MIUI 10 ile tanitildi 9.5-le piyasa surulurdu. En once Mi 8 almaliydi amma mi 6 falan aldi boyle ismi olur

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabırsızlıkla bekliyorum. Bu hafta icerisinde dağıtılmaya başlanır diye düşünüyorum. Önemli olan çoğu hataların giderilmesi, bize hatalarla erken gelmesinin bir önemi yok.
Hocam sende haklısın elbet sorunsuz olması daha önemli. Ama bu telefon arkadaşın da dediği gibi 10 ile takıntıldi. Kesinlikle ilk Mi8 almalıydı. Mi6 öncelikli alması çok garip.

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi; Mi8 üzerinde denemeler yapıyorlar hala ve görünen o ki hatasız hale getiremediler. Mi5 e verdi mesela miui10'u, mi5 sahibi olan arakdaşlar miui10 almış olmanın sevinci ile ufak tefek hataları gözardı edebilir. Ama Mi8 de hatalı bir rom piyasaya sürerlerse durum daha farklı olur.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi; Mi8 üzerinde denemeler yapıyorlar hala ve görünen o ki hatasız hale getiremediler. Mi5 e verdi mesela miui10'u, mi5 sahibi olan arakdaşlar miui10 almış olmanın sevinci ile ufak tefek hataları gözardı edebilir. Ama Mi8 de hatalı bir rom piyasaya sürerlerse durum daha farklı olur.
Ben hatasız olacağına inanmıyorum, kesinlikle ufak tefek hatalar eksikler yine olacak emin ol xiaomi hatasız eksiksiz güncelleme vermez ben 5, 6 ve şu an 8 kullanıyorum hiç hatasız ve eksiksiz güncelleme görmedim.

Oyla:
Üst Alt