Haber MI8 için Global Rom yayınlanma tarihi belli oldu..

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Merhaba Xiaomi severler;
Xiaomi'nin uzun zamandır merakla beklenen telefonu MI8, 31 Mayıs 2018 tarihinde 3 farklı varyasyonu ile tanıtılmıştı.
MI8
MI8 SE ''Special Edition''
MI8 EE ''Explorer Edition''

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefon MIUI 9 Çin versiyonu arayüz ile biz kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.
31 Mayıs'ta aynı etkinlikte Android telefonların üzerinde en çok kullanılan arayüzlerden birisi olan MIUI'nin, MIUI 10 versiyonunu da tanıtan, Xiaomi belirlediği takvim çerçevesinde yapılan güncelleme ile MIUI 9.5 Çin rom arayüzünü amiral gemisi olan MI 8 telefonuna ota güncelleme ile verdi. MIUI 10 versiyonu beta testlerinin tamamlanmasının ardından verilecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herkesin merakla beklediği Global MIUI Rom MI 8'e 24 Temmuz 2018 de yayınlanması bekleniyor.
MIUI 10 versiyonu için beta test kullanıcılarının testleri devam ettiği için MIUI 10 versiyonunun ne zaman verileceğine dair net bir bilgi yok.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
24 Temmuz'da tüm telefonlar için MIUI 10 resmi olarak verilmiş olacak ozaman. Hayırlı uğurlu olsun.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sayın casibao hocam, aramıza tekrardan hoş geldiniz....Mi 8 cileri sevindirdiniz bu vermiş olduğunuz haberle...teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Skorpi hocam hiç ayrılmamıştım ki, günlük hayatın koşuşturmacasından fırsat bulamıyordum.. 8=)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Skorpi hocam hiç ayrılmamıştım ki, günlük hayatın koşuşturmacasından fırsat bulamıyordum.. 8=)
Hocam buralarda olduğunuzu biliyordum ama görünmüyordunuz....artık koşamadığınıza hem üzüldüm, hem de forumumuz adına sevindim

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

trkmml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi8
Konular
3
Hocam bu güncelleme direk telefona mı gelecek yoksa yedek alıp manuel mi kurmamız gerekiyor

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Canarslan12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Hocam bu güncelleme direk telefona mı gelecek yoksa yedek alıp manuel mi kurmamız gerekiyor

Çin romundan global rom a gerçek o kadar kolay değil maalesef. Manuel olacak ama unlock gerekiyor mu onu bilmiyorum, bilenler söylerse sevinirim

trkmml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi8
Konular
3
Çin romundan global rom a gerçek o kadar kolay değil maalesef. Manuel olacak ama unlock gerekiyor mu onu bilmiyorum, bilenler söylerse sevinirim
Ben unlock olayını hallettim. Tabi yedek almamıştım alttarafı kilit çözme bilgiler gitmez diye düşünüp bastım unlock u herşey gitti . Neyse ki daha 10 günlük telefondu pek birşey gitmedi henüz mi cloud u yeni doldurmuştum bitkaç resim dışında herşeyi yedeklemiş sağolsun. Birde ben iphone dan iclouda alışmışım mi clouda para yükleyip alamıyorum paypal nedeniyle onun bir çözümü varmı acaba bir 100gb alıp herşeyi yedeklesek.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Ben unlock olayını hallettim. Tabi yedek almamıştım alttarafı kilit çözme bilgiler gitmez diye düşünüp bastım unlock u herşey gitti . Neyse ki daha 10 günlük telefondu pek birşey gitmedi henüz mi cloud u yeni doldurmuştum bitkaç resim dışında herşeyi yedeklemiş sağolsun. Birde ben iphone dan iclouda alışmışım mi clouda para yükleyip alamıyorum paypal nedeniyle onun bir çözümü varmı acaba bir 100gb alıp herşeyi yedeklesek.

Singapur paypal ı aç kendine

Üst Alt