Yardım Mi8 hızlı şarj da saniyelik şarj kesiyor

Doğukankk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi8
Konular
1
Herkese iyi forumlar 2,5 yıldır kullandı Xiaomi Mi 8 cihazın pili çok hızlı bitmeye başlamıştı pilini değiştirdim Bir saate kanser hasta bana bataryanın orjinal olduğunu söylediler orijinal istediğimi belirttim ona göre Fiyat verdiler batarya değişti Herhangi bir sıkıntı yok batarya değiştikten sonra kendi adaptörü şarj adaptörü üzerinde hızlı şarj ederken saniyelik şarj kesmeleri olmaya başladı şarja taktıktan 10 saniye sonra. Accu battery uygulamasını indirdim ve şarja taktığımda pilin derecesinin 50derecelere yaklaştığını ve ondan sonra saniyelik zamanlarda telefonun kendini korumak için güç kestiğini gördüm ama uygulamanın gösterdiği gibi bir ısınma yok hissedilen. Telefonu yaptırdığım yere götürdüm sorunu anlattım bana şarj devresiyle alakalı olabileceğini anlattılar ve kendi kullandıkları şarj aletiyle deneyelim dediler orada ki şarj cihazıyla sık ıntısız şekilde şarj oldu ve bana 2 seçenek verdiler ya bunun gibi bir akıllı adaptör alacaksın ya da anakarta müdehale edeceğiz. Bende şarj aletini aldım ama hala aynı sorunun devam ediyor ne yapmam lazım küçük çaplı bir sıkıntı dayım yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Bataryayı düz telefoncudan mı aldınız yoksa yetkili mi? Linki var mı ürünün?

Üst Alt