Çözüldü Mi8 Hardbrick

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Merhabalar kolay gelsın forumdan arkadasların yardımıyla benım dıkkatsızlıgım sonucu daha once cıhazıma root yapmıstım twrp sılmek ıstıyordum ayarlardan guncelleme geldıgı zamanlar guncelleme yaptıgımda twrp ekranında kalıyordu bende twrp sılmek ıcın mı flash ıle cıhaza fast boot yaparak root atmak ıstedım ve flashlarken alttakı clean all yerıne dıkkatsızlıgım sonucunda clean all and unlock secenegı ısaretlı sekılde flashlama yapmısım suanda cıhazım sadece sıyah ekranda reboot mı asıstand ve wıpe data seceneklerı mevcut baska hıc bır ıslem yapamıyor ve flashlama da yapamıyorum aynı zamanda cıhazıda kullanamıyorum allah rızası ıcın bana yardımcı olun cıhazımı acamıyorum hıc bır sekılde lutfen

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhabalar kolay gelsın forumdan arkadasların yardımıyla benım dıkkatsızlıgım sonucu daha once cıhazıma root yapmıstım twrp sılmek ıstıyordum ayarlardan guncelleme geldıgı zamanlar guncelleme yaptıgımda twrp ekranında kalıyordu bende twrp sılmek ıcın mı flash ıle cıhaza fast boot yaparak root atmak ıstedım ve flashlarken alttakı clean all yerıne dıkkatsızlıgım sonucunda clean all and unlock secenegı ısaretlı sekılde flashlama yapmısım suanda cıhazım sadece sıyah ekranda reboot mı asıstand ve wıpe data seceneklerı mevcut baska hıc bır ıslem yapamıyor ve flashlama da yapamıyorum aynı zamanda cıhazıda kullanamıyorum allah rızası ıcın bana yardımcı olun cıhazımı acamıyorum hıc bır sekılde lutfen

Zenex hocam konu ile ilgili size yardımcı olacaktır kendisine ulaşın.

Konu başlığı Forum kurallarına göre düzenlendi.

Forum Kurallarımız

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Kullanılır hocam.

Zenex hoca size dönüş yapacaktır konu ile ilgili.
yazdım bır kere cevap verdı ama devamı yok cıhazı sahıbınden den bırısınden aldım 3 ay oldu nerdeyse adamı da kaybettım telefonu yok bende kapalı kutu takas ıle almıstım kımse yardımda etmez kala kaldım cıhaz ssanırım cop oldu unlock da yapmıyor mı unlockdan kendı mı hesabım ıle acılmıyor kılıt mahfoldul bu yoklukta zaten yokluk ıcınde yasıyoruz basımıza gelmeyen kalmıyor bu telefon konusunda nerden dustum bu belaya ya

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
yazdım bır kere cevap verdı ama devamı yok cıhazı sahıbınden den bırısınden aldım 3 ay oldu nerdeyse adamı da kaybettım telefonu yok bende kapalı kutu takas ıle almıstım kımse yardımda etmez kala kaldım cıhaz ssanırım cop oldu unlock da yapmıyor mı unlockdan kendı mı hesabım ıle acılmıyor kılıt mahfoldul bu yoklukta zaten yokluk ıcınde yasıyoruz basımıza gelmeyen kalmıyor bu telefon konusunda nerden dustum bu belaya ya
Hocam sıkıntı yapmayın olumlu düşünün. Ben de sizin gibi aynı şekilde brick yapmıştım kullanıyorum şuan telefonu. Zenex hocam yardımcı olacaktır size.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Zenex Hoca size muhakkak dönüş sağlar hocam olumlu olumsuz merak etmeyin.

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Hocam sıkıntı yapmayın olumlu düşünün. Ben de sizin gibi aynı şekilde brick yapmıştım kullanıyorum şuan telefonu. Zenex hocam yardımcı olacaktır size.
iyide aldığımda telefon acıktı unlocked yazıyordu zaten sımdı ben ılk hesap sahıbı bulma sansım yokkı nerden bulucam ya

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Aynısı basıma geldi bl kilidini ben actıgım için mi hesabını biliyordum mi hesabını bulursan telefonunu acarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt