Yardım Mi8 GPS doğruluk sorunu

bugatti1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.2.2.0 kararlı
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba, 2 hafta önce mi8 aldım bundan öncesinde ise 7 yıldır HTC One m7 kullanıyordum. Gps ve haritaları sık kullanan bir insanım ve mi8 de de dual gps gibi özellikler olduğu için tereddüt etmedim ama sorun şu ki gps çok isabetsiz gerçekten. Eklediğim ekran görüntüsünde ben mavi halka ile işaretledigim yerdeyim ama beni ta karşı sokaktaki binada gösteriyor. HTC One da gps mükemmel çalışıyordu o kadar isabetliydi ki evde hangi odada olduğumu bile anlayabiliyordum az çok. Mi8 in isabetsizligi bana anormal göründü. Yüksek doğruluk ta açık ona rağmen bu halde. Var mı bir çözümü?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. Umarım bu tarz sorunlardan canınız sıkılmaz ve telefondan soğumazsınız.
Gelelim sorunumuzun cevabına. Yüklü uygulamalardan haritaların güncellemelerini kaldırın. Veri varsa silin. Olay Store'dan haritalara girip otomatik güncellemesini devre dışı bırakın. Şimdilik telefona güncelleme gelene kadar çözüm bu.

Oyla:

bugatti1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. Umarım bu tarz sorunlardan canınız sıkılmaz ve telefondan soğumazsınız.
Gelelim sorunumuzun cevabına. Yüklü uygulamalardan haritaların güncellemelerini kaldırın. Veri varsa silin. Olay Store'dan haritalara girip otomatik güncellemesini devre dışı bırakın. Şimdilik telefona güncelleme gelene kadar çözüm bu.

Teşekkür ederim,
Telefon her şeyiyle çok güzel ancak bu gps olayı haritaları fazlasıyla kullandığım için canımı sıkıyor açıkçası. Önceden arkadaşlarımın telefonlarıyla dalga geçerdim tarlada gösteriyor diye şimdi başımıza geldi :) HTC yi özleyeceğim bu konuda, çok başarılıydı gerçekten. Söylediğiniz yöntemi denedim ama pek bir şey değişmedi. Umarım güncellemelerle düzeltilebilir.

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Teşekkür ederim,
Telefon her şeyiyle çok güzel ancak bu gps olayı haritaları fazlasıyla kullandığım için canımı sıkıyor açıkçası. Önceden arkadaşlarımın telefonlarıyla dalga geçerdim tarlada gösteriyor diye şimdi başımıza geldi :) HTC yi özleyeceğim bu konuda, çok başarılıydı gerçekten. Söylediğiniz yöntemi denedim ama pek bir şey değişmedi. Umarım güncellemelerle düzeltilebilir.
Ben size yazarken deneme için haritaları açtım.beni karşı apartmanda gösterdi. Size yazdıklarımı yapıp yeniden denedim ve normal olarak gösterdi. Bunu ara sıra denemek için yaparım.

Oyla:
Üst Alt