Alış Mi8 Global Versiyon 128 yada 256 GB ''Gold'' Arıyorum

mehmetsafagunes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
5S
Konular
2
Herkese merhaba uzun süredir cihazın fiyatı konusunda derinlemesine takipteyim istediğim gibi global versiyon ibareli kapalı kutu cihaz olarak hep 64 gb versiyonu denk geldi .
Kutusu Global versiyon ibareli eğer mümkünse 256 gb gold rengi bulunan kapalı kutu veya ikinci el cihaz satan arkadaşlar bana ulaşabilir misiniz

bulutdemirel34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bulut
Cihazım
mi8
Konular
9
Herkese merhaba arkadaşlar acil nakit ihtiyacım olduğu için telefonumu uygun fiyata vereceğim;
Xiaomi Mi8 256 GB
İki hattıda pasaport kayıtlı.
Arka cam değişmiş.
Mikrofon sesini çok açınca karşı taraf kendi sesini duyuyor.
Kutusu,hızlı şarj aleti ve kulaklık jak dönüştürücüsü ile vericem
BU FİYATA Veriyosun neden telefoncuya satmıyorsun?
Öğrenci olduğumdan Orduda okuyorum ve burada bu markayı bilen insan sayısı bi elin parmaklarını geçmez telefoncuların çoğu almıyor çoğuda 1500 1700 arası fiyat veriyorlar.
Gayet uygun cihaz bence kaçırılmıyacak fırsat Sadece acil borcum olduğundan bu fiyata veriyorum memleketimde olsam 2400 2500 den aşağı gitmeyecek telefon. Fotoğrafları yok 2.telefonum yok. TAKAS VRYA PAZARLIK ÖNERMEYİN EN TABAN FİYATI YAZDIM (2500 BORCUM VAR 2000 E VERİYORUM ZATEN ÜSTÜNÜ NAPCAM ONU DÜŞÜNÜYORUM)
Fiyat:2000 (pazarlık yok) renk siyah.

berkant60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkant
Cihazım
mi note 3
Konular
9
merhaba hocam 3-4 ay önce yurt dışından aldığım xiaomi mi 8 global rom mavi renk 6 gb ram 128 gb hafıza temiz kullanılmış hiçbir değişeni bozuk yeri yok fiyat 2900 tl kutu ve aparatları herşey vereceğim ilanımda resimler var bakabilirsin
Satış - Satılık Xiaomi Mi 8

Üst Alt