Sohbet Mi8 Fiyatı Ve Dolar İlişkisi

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Bu gidişle sanırım fiyatlar düşmeyecek bu durumda düşmesi imkansız

yusuff11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
26
Ne düşmesi, en az 200-300 lira zam gelecek

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Dolar bugün 6.40 görmüş arkadaşlar zor günlerden geçiyoruz ekonomi bakanı 14.30'da açıklama yapacaktı oda ertelenmiş. Elinizdeki cihazlara iyi bakın cihaz alacak olanlar en kısa zamanda alsın . Borçlanma olarak faiz , döviz ve altın borçlanmayın neler olacak belli değil.

barisx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
barış
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Küçük enişte neden konuşmayı ertelemis dört gözle onu bekliyorduk oysaki

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Arkadaşlar eğer şuan 3400'den satılan mi 8'ler Türkiye'ye girdiğinde kur 4,6 civarında ise yeni kur ile stoklar yenilendiğinde en az 4550 civarına çıkacaktır diye tahmin ediyorum. (En iyimser tahmin) Başka bir başlıkta daha yazmıştım. Olay tamamen stokların Türkiye'ye girdiği kurlarla alakalı.

Daha vahim olanı ise benim gibi Xiaomi Türkiye lansmanını bekleyenlerin ne yapacağı sorusu. HB üzerinden mi 8 64 alsam mı diye düşünüyorum ancak kimin garantisini veriyor ithalatçı firma adı altında bilmiyoruz. Bilen varsa cevaplandırırsa sevinirim.

Xiaomi Türkiye dediğimiz evofone ise stokları daha önceden doldurmuş mudur? Lansmandan sonra fiyatlar ne olur?

Bunlar benim gibi bekleyen insanlar için çok önemli sorular.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar eğer şuan 3400'den satılan mi 8'ler Türkiye'ye girdiğinde kur 4,6 civarında ise yeni kur ile stoklar yenilendiğinde en az 4550 civarına çıkacaktır diye tahmin ediyorum. (En iyimser tahmin) Başka bir başlıkta daha yazmıştım. Olay tamamen stokların Türkiye'ye girdiği kurlarla alakalı.

Daha vahim olanı ise benim gibi Xiaomi Türkiye lansmanını bekleyenlerin ne yapacağı sorusu. HB üzerinden mi 8 64 alsam mı diye düşünüyorum ancak kimin garantisini veriyor ithalatçı firma adı altında bilmiyoruz. Bilen varsa cevaplandırırsa sevinirim.

Xiaomi Türkiye dediğimiz evofone ise stokları daha önceden doldurmuş mudur? Lansmandan sonra fiyatlar ne olur?

Giriş kuru elbette ki önemli ancak satış yapan size telefonu sattıktan sonra sizden aldığı para ile yeni ürünler getiriyor. Dolayısıyla satış yapan firma da fiyatlarını ürünlerinin stoklarına girdiği tarihteki kura göre değil, satışın yapıldığı gündeki kura göre ayarlamak zorunda. Bu nedenle kurduğunuz mantık temel ticaret kuralları içerisinde maalesef ki geçerli olamıyor.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
6 ay önce 1750 ye aldığım mi6 nin 3bin küsür TL lik satışını gördüm. Pes

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21

Hepsiburada sağlamdır hocam yıllardır alışveriş yapıyorum. Apple kullanıcısıydım iPhone 6 cihazımın ekranı sürekli gevşiyordu gövdeden ayrılıyordu 6S pixel hatası çıkıyordu garanti sağlam kabul fakat 4 yılın 1 yılı servislerde geçti. Babama Mi 5S aldık 1,5 yıldır tık demedi yağ gibi şu an telefon. Şans işi fakat HB ya güvenebilirsiniz. Daha da artmadan almanızı tavsiye ederim. Çünkü 3000 e garantisiz kayıtsız cihazlar satılıyor. En azından muhatabınız olacak.

Üst Alt