Mi8 Explorer Edition V10.1.2.0 Pie

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Yaklaşık 10 dk önce bootloader kilidimi açtım ve Pie güncellemesi geldi. Çin stabil kullanıyorum, global çıkmadığı için update yapıyorum sonrasında farkları yada varsa sıkıntıları paylaşırım.

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Night-sight modu gelmiş bide 960 FPS yavaş çekim bence yeterli

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Global rom yok Türkçe yapamıyoruz. Sıkıntı orada. EU rom yüklediğimde Global Rom çıktığında geri dönebilir miyim onuda araştırıp bulamadım yanıtını, sabah sabah keko gibi bakıyorum telefona ne yapsam diye...

Menaleos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mena
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba.

bende 1 adet mi8 ee var. china stabil yüklü. global rom yapamıyorum. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. türkçe olmasına gerek yok. ben ingilizcede kullanmakta problem yaşamıyorum.

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Merhaba.

bende 1 adet mi8 ee var. china stabil yüklü. global rom yapamıyorum. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. türkçe olmasına gerek yok. ben ingilizcede kullanmakta problem yaşamıyorum.

O zaman Çin romu kullanmaya devam edebilirsiniz. Tamamı İngilizce, global rom henüz çıkmadı ki çıkmama olasılığı yüksek

ronin49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ronin
Cihazım
mi6
Konular
3
O zaman Çin romu kullanmaya devam edebilirsiniz. Tamamı İngilizce, global rom henüz çıkmadı ki çıkmama olasılığı yüksek
Sion, google play yükleyebildin mi? nasıl?

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
cantara hmthvrn Skorpi Codered suatsari

Ben bu update'i çin romu yüklüyken almıştım. Sizce xiaomi.eu neden bu romun çoklu dil destekli versiyonunu yüklemiyor. Mesela ben de bu versiyonun yedeği var ellerinde olmama ihtimali olduğunu sanmıyorum ama ulaştırabilirim İngilizce'm yetmedi foruma yazmaya var mı sizin iletişiminiz. Suat hocam özellikle siz bu konuda çalışma sahibisiniz bilginiz var mıdır?

Şu anda Mi8 EE için bu versiyon var sitede:

Benim update aldığım sürüm:
miui_MI8Explorer_V10.1.2.0.PEHCNFI_077fc553fa_9.0 tabi ben bu sürümü bir yere upload etmedim lazım olursa hemen upload ederim.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
cantara hmthvrn Skorpi Codered suatsari

Ben bu update'i çin romu yüklüyken almıştım. Sizce xiaomi.eu neden bu romun çoklu dil destekli versiyonunu yüklemiyor. Mesela ben de bu versiyonun yedeği var ellerinde olmama ihtimali olduğunu sanmıyorum ama ulaştırabilirim İngilizce'm yetmedi foruma yazmaya var mı sizin iletişiminiz. Suat hocam özellikle siz bu konuda çalışma sahibisiniz bilginiz var mıdır?

Şu anda Mi8 EE için bu versiyon var sitede:

Benim update aldığım sürüm:
miui_MI8Explorer_V10.1.2.0.PEHCNFI_077fc553fa_9.0 tabi ben bu sürümü bir yere upload etmedim lazım olursa hemen upload ederim.
Hocam beta romlara öncelik ve önem verdikleri için xiaomi.eu ekibinin bu romdan haberi bile olmayabilir :) Eu forumunda Miui 10/10.1 stable release konusunda Mi8 EE v10.1.2.0 stable romun linkini paylaştıktan sonra China stable is released yazarak ingbrzy i etiketleyerek haberdar edebilrisiniz ;)

Üst Alt