İnceleme Mi8 Deji Batarya v10.2.2.0 Global Kararlı

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Bataryayla ilgili sorunum var benim de. Mi 8 Lite kullanıyorum 2 sene oldu alalı şuan gün içerisinde oyun oynamadığım halde 3 kere şarja takıyorum. Ekran süresi 4 saat civarı. eu beta kullanıyorum ama miroom a geçip deneyecem birde olmadı batarya değiştiricem

AbdulSametErkek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdul Samet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
10
Yaklaşık 2 senedir Mi8 kullanıyorum ve hep hızlı şarj kullandım, genellikle 20'den aşağı düşürmedim ama batarya ömrü bittiği için bir süre sonra 100'e kadar doldurarak kullandım hep.
Şuan için MiRoom'un Mi8 için son stabil sürümünü kullanıyorum ve 3 saatin biraz üzerinde ekran sürem var. Eski de olsa dönelim bakalım biraz da bunu deneyelim.Yükledikten sonra deneyimlerimi paylaşayım. Aynı durumda olan arkadaşlara da faydası olsun diye detaylı yazdım :)

Paylaşımınız için teşekkürler :)

AbdulSametErkek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdul Samet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
10
Yaklaşık 2 senedir Mi8 kullanıyorum ve hep hızlı şarj kullandım, genellikle 20'den aşağı düşürmedim ama batarya ömrü bittiği için bir süre sonra 100'e kadar doldurarak kullandım hep.
Şuan için MiRoom'un Mi8 için son stabil sürümünü kullanıyorum ve 3 saatin biraz üzerinde ekran sürem var. Eski de olsa dönelim bakalım biraz da bunu deneyelim.Yükledikten sonra deneyimlerimi paylaşayım. Aynı durumda olan arkadaşlara da faydası olsun diye detaylı yazdım :)

Paylaşımınız için teşekkürler :)
3 kere temiz kurulum yapmama rağmen çok hatalarla ve buglarla karşılaştım. O yüzden başka bir roma döndüm. İlerde okuyan olursa görsün :)

İyi forumlar

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enes122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 6/64
Konular
8
mi8 deji bataryanın sitesinde 3200mah yazıyor orjinali 3400mah bu fark neden

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Deji Bataryası kullanan arkadaşlar memnun musunuz?

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
hocam sağolun anti roll back konrolünü yapıp dediğiniz sürümü yükledim. bakalım 3 5 şarj sonra belli olur

Hocam sende durumlar nasıl. Eu 11 20.3.26dayim hiç bir bug falan sıkıntı yasamiyorum ama yoğun kullanımda 4 saat az kullanımda 5.5 saat ekran süresi alıyorum. Eğer bunlara 1 er saat ekleyeceksem miu10a dönebilir tabiki bug yoksa.

memoli012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Hocam sende durumlar nasıl. Eu 11 20.3.26dayim hiç bir bug falan sıkıntı yasamiyorum ama yoğun kullanımda 4 saat az kullanımda 5.5 saat ekran süresi alıyorum. Eğer bunlara 1 er saat ekleyeceksem miu10a dönebilir tabiki bug yoksa.
Hocam yükledim 1 hafta kadar kullandim. Sarjda az bi fark etti gibi. Bende 5.5 6 falan aldim. Ama miui11 e gore eksigi falan coktu sanki. Misal ust bildirim ekraninda nfc kisayolu yoktu. Buna benzer boyle ufak tefek detaylar eksikti. Sonra yine miui 11 e döndüm. Globali bekliyom. Sarjda pek fark olmadi bende.

Üst Alt