Yardım Mi8 batarya vs rom sıkıntısı

Memo.4734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
5
Selam aleyküm beyler ben bu telefonu 6 ay önce aldım ve milletin övmesiyle aldım
Ama hayal kırıklığına uğradım sıfır aldım halde telefonla oynmasam bile en fazla 5 saat ekran süresi alıyorum ilk başta 8 saatte kadar alıyordum canım sıkılıyor power bank yanımda taşıyorum yani günde iki defa şarja takıyorum..
Dediler romdandır romu değiştirdim betaya geçtim bu sefer daha çok tüketiyor gps kapalı arka pilandaki uyuglamaları kısıtlıyorum aynı problem yani telefonu en sonunda kıracam atacam yardımcı olursanız sevinirim vesselam

Oki09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
40

bunu indir kur twrp

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Siz kullanım istatistiklerini paylaşmadan kimse net bir şey söyleyemez... Ayarlar altında yer alan pil bölümünden istatistikleri paylaşır mısınız.

Oyla:

Memo.4734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Memo.4734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
5
...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz kullanım istatistiklerini paylaşmadan kimse net bir şey söyleyemez... Ayarlar altında yer alan pil bölümünden istatistikleri paylaşır mısınız.
Paylaştım hocam

Oyla:

Memo.4734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
5
??????

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mesajları yanıtlarken yanıtla butonunu kullanırsanız ya da @ işareti ile kullanıcı adını belirtirseniz hitap ettiğiniz kişiye bildirim gider hocam. Kusura bakmayın bildirim gelmediği için mesajlarınızı görmemişim.

Ekran görüntülerinize göre cihazınız derin uykuya geçmiyor. Yani siz kullanmasanız da arka planda çalışmaya devam ediyor ve bataryanızı bu bitiriyor. Genellikle arka planda sürekli çalışarak telefonun uykuya geçmesini engelleyen bir uygulama olduğu için bu sorunla karşılaşılır. Eğer bu uygulamanın hangisi olduğunu tespit edebilirseniz uygulamayı kaldırmanız ya da izinlerini geri almanız muhtemelen sorununuzu çözecektir. Eğer uygulamayı bulamazsanız fabrika ayarlarına dönmek veya temiz bir rom kurulumu yapmak da çözüm sağlar.

Oyla:

Memo.4734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
5
Mesajları yanıtlarken yanıtla butonunu kullanırsanız ya da @ işareti ile kullanıcı adını belirtirseniz hitap ettiğiniz kişiye bildirim gider hocam. Kusura bakmayın bildirim gelmediği için mesajlarınızı görmemişim.

Ekran görüntülerinize göre cihazınız derin uykuya geçmiyor. Yani siz kullanmasanız da arka planda çalışmaya devam ediyor ve bataryanızı bu bitiriyor. Genellikle arka planda sürekli çalışarak telefonun uykuya geçmesini engelleyen bir uygulama olduğu için bu sorunla karşılaşılır. Eğer bu uygulamanın hangisi olduğunu tespit edebilirseniz uygulamayı kaldırmanız ya da izinlerini geri almanız muhtemelen sorununuzu çözecektir. Eğer uygulamayı bulamazsanız fabrika ayarlarına dönmek veya temiz bir rom kurulumu yapmak da çözüm sağlar.
Hocam kararlı roma geçiş yapacam da nasıl yapabilirim yardımcı olurmsun

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Beta'dan kararlıya geçişte normalde bootloader kilidinin açılıp mi flash ile kararlı romun yüklenmesi lazım. Ancak kesin bilgi için Mi8 kullanıcısı arkadaşların geri dönüşlerini beklemeniz daha iyi olacaktır.

Oyla:
Üst Alt