Soru Mi8 Batarya Değişimi Yapmalı Mıyım? Deji düşünüyorum.

ggonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
4
iyi günler nfc anten dejide çalışmııyor diye bir duyum aldım siz kullandınız mı bir sıkıntı oluyor mu banka kartlarını nfc üzerinden kullanıyorum cevap verirseniz memnun olurum.
Merhabalar, nfc kullanmıyorum. Kendim deneyimlemedim fakat forumda Mi8 için deji batarya değişimi yapan birisinin nfc kullanılmasında bir problem olmadığını okumuştum.

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Hocam selamlar. Ben geçen gün deji'nin kendi sitesinden batarya sipariş edip, montajını da evde kendim yaptım. Bataryadan oldukça memnunum, hızlı şarjda falan da sorun olmadı. Keşke daha önce değişseymişim dedim. Elimde şarj adaptörü, powerbank ile gezmekten gına gelmişti artık. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Youtubede zaten nasıl söküp takılacağı gösteriliyor, bataryanın yanında tornavida falan da geliyor. Tek problem arka kapağı çıkarmak onun için de fön makinesi ve maket bıçağı ile kolayca halledebilirsiniz.

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Merhabalar, nfc kullanmıyorum. Kendim deneyimlemedim fakat forumda Mi8 için deji batarya değişimi yapan birisinin nfc kullanılmasında bir problem olmadığını okumuştum.
Ben de değiştirdim NFC de sıkıntı yok

cgrigokcekk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrıhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Hocam selamlar. Ben geçen gün deji'nin kendi sitesinden batarya sipariş edip, montajını da evde kendim yaptım. Bataryadan oldukça memnunum, hızlı şarjda falan da sorun olmadı. Keşke daha önce değişseymişim dedim. Elimde şarj adaptörü, powerbank ile gezmekten gına gelmişti artık. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Youtubede zaten nasıl söküp takılacağı gösteriliyor, bataryanın yanında tornavida falan da geliyor. Tek problem arka kapağı çıkarmak onun için de fön makinesi ve maket bıçağı ile kolayca halledebilirsiniz.
Hocam iyi akşamlar, ekran sürenizi paylaşır mısınız acaba? ve arka kapağı takarken tutkal kullandınız mı iyi oturdu mu? Teşekkür ederim.

cgrigokcekk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrıhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ben de deji bataryayı bugün itibariyle taktım. Eskiden Aida64 üzerinden bakınca 2100 mah gibi bir değer görüyordum. İlk şarjımı yapınca.3280 mah gördüm. Montajı zor değildi. Tutkal sipariş vermiştim kargom gelmediği için arka kapağa tutkal uygulaması yapamadım ancak fena da yapışmadı. Şarjım bittiğinde ekran süresi eklerim. Eskiye nazaran biraz daha yavaş şarj oluyor ancak bir ısınma gözlemlemedim. Şuan için olumlu görünüyor her şey.

cgrigokcekk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrıhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ben de deji bataryayı bugün itibariyle taktım. Eskiden Aida64 üzerinden bakınca 2100 mah gibi bir değer görüyordum. İlk şarjımı yapınca.3280 mah gördüm. Montajı zor değildi. Tutkal sipariş vermiştim kargom gelmediği için arka kapağa tutkal uygulaması yapamadım ancak fena da yapışmadı. Şarjım bittiğinde ekran süresi eklerim. Eskiye nazaran biraz daha yavaş şarj oluyor ancak bir ısınma gözlemlemedim. Şuan için olumlu görünüyor her şey.
İlk şarjım bitmedi ancak şarja takmak zorunda olduğum için ekran süremi paylaşmak istedim. Deji batarya ilk şarj.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-16-10-56-08-695_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-06-16-10-56-08-695_com.miui.securitycenter.jpg
    243,3 KB · Görüntüleme: 36
Üst Alt