Çözüldü Mi8 android auto açmıyor

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Çok değerli arkadaşlar 2017 opel insignia aracımın intellink multimedya sisteminde android auto olmasına rağmen araca mi8 telefonumu bağlayınca araç ekranında mavi ok android auto simgesi gelip 1 saniyede kayboluyor. Yani anlayacağınız telefonumu araç ile bağlayamıyorum. Daha önce ios kullanırken böyle bir sorunum yoktu carplay den hemen bağlanıyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi yok mu?

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Üstadlarım en son sürümü yükleyince düzeldi. Konu kapanabilir çok teşekkür ediyorum

tyahsieli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
Poco x3
Meslek
Planlama müdürü
Konular
4
Android auto için başka bir programa gerek var mi

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Sayın forum üyeleri. Ben androidauto nun son sürümünü yükleyince düzeldi sanmıştım ama. Benim insignia aracımda gps çalışmıyor. Nerede olduğumu sürekli güncellemesi gereken konum hizmeti araba sürekli hareket etsede ilk açtığım yerde çakılı kalıyor. Telefondaki takılmalar da cabasıydı. Telefonu eşime verdim ben eski 6s plus ıma geri döndüm.

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Çok değerli arkadaşlar 2017 opel insignia aracımın intellink multimedya sisteminde android auto olmasına rağmen araca mi8 telefonumu bağlayınca araç ekranında mavi ok android auto simgesi gelip 1 saniyede kayboluyor. Yani anlayacağınız telefonumu araç ile bağlayamıyorum. Daha önce ios kullanırken böyle bir sorunum yoktu carplay den hemen bağlanıyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkürler
Opel lerde bildigim kadarı ile multimedya ayarlarında carplay veya Android auto seçeneği var önce oradan hangisini kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz. Birde telefon da usb hata ayıklama kapalı olmali

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Opel lerde bildigim kadarı ile multimedya ayarlarında carplay veya Android auto seçeneği var önce oradan hangisini kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz. Birde telefon da usb hata ayıklama kapalı olmali
Evet opellerde öyle bir durum var seçmeniz lazım sayın aydin82 , ayrıca yazılımının da güncel olması lazım diye biliyorum araçta, sonra ilk kurulumunu (yani telefonu tanıtmayı) USB ile yapıyordum, sonra da wifi ile bağlanabiliyordum kablosuz bir şekilde. Telefona da en guncel versiyonunu indirmeniz gerek. Şu an Clio aracimda da hiçbir şey seçmeden direk kullanabiliyorum. Aslında direk algılaması lazım bu araclarin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet opellerde öyle bir durum var seçmeniz lazım sayın aydin82 , ayrıca yazılımının da güncel olması lazım diye biliyorum araçta, sonra ilk kurulumunu (yani telefonu tanıtmayı) USB ile yapıyordum, sonra da wifi ile bağlanabiliyordum kablosuz bir şekilde. Telefona da en guncel versiyonunu indirmeniz gerek. Şu an Clio aracimda da hiçbir şey seçmeden direk kullanabiliyorum. Aslında direk algılaması lazım bu araclarin
Edit: bende USB hata ayıklama modu açıktı. Açık olmayınca görmüyordu.

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Çözüm mesajınız için çok teşekkür ederim üstadım. Eğer telefonu tekrar kullanacak olursam önerilerinize mutlaka bakacağım. Cevabınız için çok teşekkürler iyi forumlar

tyahsieli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
Poco x3
Meslek
Planlama müdürü
Konular
4
Arkadaşlar merhaba daha önce samsung note5 telefon vardı Skoda superb android auto ya baglaniyordum.simdi mi Max 3 kullanıyorum fakat android auto son sürüm araçta açılmıyor yardımcı olurmusunuz

Üst Alt