Soru Mi8 64 GB global cihazım şarjdayken kendi kendine kapanıyor

yuska16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi 8 64
Konular
4
Yaklaşık bir yıldır mi8 kullanıcısıyım. Son zamanlarda şarjdayken tam dolmadan kendi kendine kapanıyor ve açılma ekranı takılı kalıyor cihazı şarjdan çıkarıp tekrar açma kapama düğmesine basılı tutmadan açılmıyor. Bunun nedeni ne olabilir? Cihazım ithalatçı garantili servise göndersem sorunu çözerler mi?

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Yazılımınız nedir?

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Cihazı sıfırlamayı denedşniz mi?

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Bir çok yazılım kullanmış denemiş birisi olarak yazılımsal olarak böyle bir sorunla karşılaşmadım öncesinde... Cihazınızda donanımsal bir sorun olabilir.. servis tercihini değerlendirirseniz iyi olur.. şahsi fikrim . Tabi üstadlar konuya bir el atarlarsa daha net cevaplar alırsınız zannımca...

Oyla:

yuska16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi 8 64
Konular
4
Cihazımda apk dosyalar vardı. O dosyaları kaldırdım. Sonrasında hard reset attım. Sorun kesilmişti. Fakat nesine.com' a ait olan apkyı telefona kurdum. Aynı sorun yine baş gösterdi. Cihazım şarj olurken kapandı. Şarjdan çıkarılmadığı sürece siyah mi ekranı açık kalıyor. Şarjdan çıkarınca bir süre sonra telefon açılıyor. Nesine.com' a ait apkyı cihazımdan silip tekrar şarj ettiğimde bu sefer kapanma sorunu olmadı. Bana kalırsa apk uygulamalar cihaza zarar veriyor. Şimdilik tespitlerim bu yönde. Sorun devam ederse servise göndermeyi düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt