Yardım mi8 10.3.5 Kararlı Global Güncelleme (Ekran Küçüldü)

Aynı problemi yaşayan oldu mu?

• Evet

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    1

çaçax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkalp
Cihazım
mi8
Konular
2
Arkadaşlar iyi günler, bir maruzatım olacak. Mi8 kullanıcısıyım dün bir güncelleme yaptım MIUI Global 10.3.5 Global. Güncellemeyi yapıp telefonu yeniden başlattığımda ekranda küçülme olduğuna yemin edebilirim. Alt taraftan bir kaç MM küçülmüş diye gördüm. Bunu oyuna girerek kendimce kanıtladım. Oyun ekranı dolarken normalde %100 e kadar görebiliyordum şimdi %97 sonrası gözükmüyor. Yani ekranın alt taraftan daraldığını gördüm. Bilgisi olan var mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar iyi günler, bir maruzatım olacak. Mi8 kullanıcısıyım dün bir güncelleme yaptım MIUI Global 10.3.5 Global. Güncellemeyi yapıp telefonu yeniden başlattığımda ekranda küçülme olduğuna yemin edebilirim. Alt taraftan bir kaç MM küçülmüş diye gördüm. Bunu oyuna girerek kendimce kanıtladım. Oyun ekranı dolarken normalde %100 e kadar görebiliyordum şimdi %97 sonrası gözükmüyor. Yani ekranın alt taraftan daraldığını gördüm. Bilgisi olan var mı?
Ayarlar , ek ayarlar, erişebilirlik ten ekran boyutu kısmını kontrol edin

çaçax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkalp
Cihazım
mi8
Konular
2
Forum Kurallarımız Gereği ;

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

eee? kuralları ihlal etmemişim ki :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar , ek ayarlar, erişebilirlik ten ekran boyutu kısmını kontrol edin

Dostum erişilebilirlikte değil o. Tam ekran görünümünden bahsediyorsun sanırım. Ben zaten tam ekran kullanıyorum ona rağmen bir küçülme oldu

Üst Alt